אסואן גמאל אבו חמוד
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

סאמר ווהבה

רדואן נטור

מנסור משתלה


עורך דין באסם כמאל

סאיד חלבי

מאגד הלון

נסיב חלבי מספר 2


סקר
האם אתם אוהבים את הבן זוג שלכם ?
 

חברה
המשטרה חוקרת מרססי כתובות דאע"ש תושבי הכרמל
23/11/2014,  מאת: חסין חלבי

דליהגורם משטרתי אומר למערכת פורטל הכרמל:"זה לא נכון להגיד ולחשוב שאנשים מחוץ לכפרים מגיעים לרסס כתובות דאע"ש, כל כתובת מטופלת ונחקרת גם ע"י השב"כ".

אלמונים חיללו את אנדרטת ההנצחה לחללים הדרוזים בכרמל
22/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

מוחרקההבוקר שבת התגלו מספר כתובת דאע"ש על אנדרטת בשביל הבנים במוחרקה, ושלטים לאורך נוף כרמל ומצפור הטייסים, צוותי רשות הטבע והגנים עמלו במרץ למחוק את הכתובות.

שניים מהעצורים מאבו סנאן שוחררו ושניים הוארך מעצרם
21/11/2014,  מאת: סמיר חלבי

תמונה לדוגמהבית משפט השלום בעכו שחרר למעצר בית שניים מ4 העצורים מאבו סנאן, שייצגו עוה"ד דיין קשקוש, חאתם סעב, וליד חיר וסאלח עבאס, הוארך מעצרם של שני עצורים שייצג עו"ד סלימאן משלב. לפרטים

אלואד חדר נסר אלדין
קרא פנה למשטרה לשחרר את העצורים מאבו סנאן
20/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

איוב קראלאור המתחים בישוב אבו סנאן, פנה סגן השר לשעבר איוב קרא בבקשה משני הצדדים להתעלות ולהתאחד סביב הודנה ולהביא לסיום הסכסוך ומיד. קרא פנה למשטרת ישראל בדרישה לשחרר את כול העצורים מאבו סנאן.

ועדת הסולחה באבו סנאן פועלת להשגת רגיעה כוללת
20/11/2014,  מאת: מאלכ הזימה

אבו סנאןנציגים של המשפחות הדרוזיות בישוב אבו סנאן התכנסו לאסיפה על מנת לדון באירועים האחרונים שהיו בכפר, ובסיכום האסיפה הוחלט על הקמת ועדת סולחה המונה כ-15 מכובדים שהתנדבו להיות חברים בה.

פסטיבל הזית בדליה בצל המאורעות באבו סנאן
16/11/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

פסטיבל הזית בדליהמזג אוויר נוח פקד את הכרמל האורחים הרבים שהגיעו לדאלית אל כרמל נהנו מפעילות ומופעים שהתקיימו ברחובות הכפר, רפיק חלבי חולם להפוך את דליה לספרד, שמענו את המרוצים והלא מרוצים.

נסיב חלבי ובניו
נאדר גדבאן הפר תנאי חופשת שחרור ונעצר
21/11/2014,  מאת: יואב איתיאל

תמונה לדוגמהשירות בתי הסוהר שיחרר ביום רביעי לחופשה את נאדר גדבאן בן ה-34, אחד מפושעי ״האונס בכרמל״ של נערה בת 15 לעיני החבר שלה, ב-1998.

סטריאוטיפים משפיעים על הוצאת ילד מהבית
18/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ילדבישראל חיים 330,000 ילדים ובני נוער במצבי סיכון ומצוקה כגון התעללות או אלימות, הזנחה ועוד, מוצא מזרחי, כמו גם מצב של עוני, גורמים לעובדים סוציאליים להמליץ יותר על הוצאת ילדים בסיכון מביתם.

כוחנו באחדותנו כנס חירום באבו סנאן
16/11/2014,  מאת: סמיר חלבי

האסיפה בנבי זכריאכנס חירום יוצא דופן שהתקיים הערב במקום הקדוש נביא זכריא עה"ש באבו סנאן, לקחו חלק מספר גדול של משתתפים מכל הכפרים הדרוזים ודנו בהתנכלות מוסלמים לדרוזים, איוב קרא: "אני חייל אתכם". ישיבה נוספת של ראשי הרשויות הדרוזיות במועצת אבו סנאן.

מאפיית אריאל2
ההנהגה הדתית החרדית ליוותה את השוטר זידאן סיף בדרכו האחרונה
19/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ינוחקריאה מרגשת הופצה הבוקר ברשתות הוואצאפ הקוראת לחרדים להגיע היום בצהריים להלוויתו של רס"מ מתקדם זידאן סיף, שחירף את נפשו להצלת חיי אזרחים בבית כנסת בירושלים, ההנהגה החרדית העמידה הסעות חינם להלוויה ביאנוח.

חברת SANOFI והצוות הרפואי בכרמל
15/11/2014,  מאת: חסין חלבי

ד"ר אמין זידאןנושא הסוכרת מחלה מסוכנת שבמיוחד נפוצה בקרב האוכלוסייה המקומית, עכשיו ד"ר אמין זידאן והצוותים הרפואיים בכרמל מתאחדים להבין ולהכיר את התרופה החדשה שמביאה חברת "SANOFI"

בין אבו סנאן לעוספיה
15/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

בין אבו סנאן לעוספיהראש העדה הדרוזית שיך מוופק טריף גינה את האירועים שהיו באבו סנאן והודה לכל מי שפעל להרגעת הרוחות, לכל המכובדים וראשי המועצות וחה"כ עמאר, בתקווה שאירועים כאלה לא יתרחשו בעתיד, שיך טריף: "האירועים באבו סנאן לא משקפים את הכלל".

האם חייזרים קיימים?
16/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהאחת השאלות המטרידות כאשר אנו מחפשים חיים חוצניים בכדור הארץ היא מדוע לא זכינו עד כה לביקור של ציויליזציות מתקדמות יותר. פרופ׳ צבי פירן עם התשובות לשאלות.

נפגעים רבים באבו סנאן בגליל התחתון, סרטון
15/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

מועצת אבו סנאןהדיווחים שמגיעים מאבו סנאן הלילה שרכב של צעיר פגע בקבוצת צעירים דרוזים, שנפגעו קשה, קטטה אלימה התפתחה בעקבות האירוע, היו יריות והשלכת רימון על בית, יש נפגעים. מאלכ הזימה מעדכן

השכלולים החדשים לטיפול בחולי דיאליזה
11/11/2014,  מאת: חנן חלבי

תמונה לדוגמהכאשר פוגשים את האנשים המיוחדים שעושים הכל למען אותם חולי דיאליזה אז מבינים עד כמה הם קרובים למקצוע ולחולה, פגשנו אותם בכנס השנתי בים המלח. הדגש לתרום איברים לחולים הזקוקים להשתלה, סרטון

<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1948

נסיב חלבי ובניו

הנא חדר כושראנס חדידשריף עורך דיןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
הודא מדיקל קוסמטיקס
הודא מדיקל קוסמטיקס
מודעות פרסום

פאדל חלבי

מגדי אבו מפלחרדיו חיפה

רולה מריח