עקרם מנצור
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

רדואן נטור

מנסור משתלה

ליאלי אלכרמל2

סאמר ווהבה


נסיב חלבי מספר 2

סאיד חלבי

עורך דין באסם כמאל

מאגד הלון


סקר
היכן אתם מעדיפים שילדיכם ילמדו?
 

חברה
אלואד חדר נסר אלדין
הפגיעה הקשה בסת שרה מערבית לדליה
17/09/2014,  מאת: חנן חלבי

סת שרהמה שמחוללים אנשים למקום הקדוש סת שרה בלתי נתפס, כל האשפה המלוכלכת והרקובה מושלכת בצפרדע הצמוד למקום הקדוש, מה שהפך את המקום לבלתי נסבל ומבקרים לא מגיעים.

דיון בבית המשפט בעניין האימאם יקדאן חלבי
16/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

האימאמיםבבית משפט מנהלי מחוזי חיפה, בפני כבוד השופטת איטה קציר, התקיים דיון בעניין האימאם יקדאן חלבי, שלא מצרפים אותו כעובד מן המניין לשירות המדינה. איוב קרא: "צריך ומיד למלא את התקנים החסרים", רפיק חלבי: "לצרף את יקדאן חלבי כעובד מן המניין".

פעילות ספורטיבית לזכרם של הנופלים הדרוזים במעמד נשיאותי
12/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

גנץ והרציםאלפים לקחו חלק באירוע בשביל הבנים הדרוזים שארגן והפיק תת אלוף אמל אסעד, בהשתתפות נשיא המדינה רובי ריבלין, שר הביטחון, הרמטכ"ל, המפכ"ל, קצינים וחיילים רבים וציבור רחב שהגיע מכל הארץ.

סאיד חלבי
מי אמור להגן על נאנסת ועל חלשים בחברה הדרוזית?
14/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

צעירהבכפרים כמו בקיבוצים בשנות ה50 ממשיכים עד היום להסתיר הכל מתחת לשטיח, כאשר נחשפים למקרה אונס של נערה או לאלימות במשפחה כלפי קטינים או למקרה של גנבים בני מקושרים, הכל נשאר בבית ללא טיפול.

ד"ר כמאל לובאני יו"ר האופוזיציה הסורית לישראל אל תעזרו לבשאר
14/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ד"ר כמאל לובאניהמנהיג הלא מעורער באופוזיציה הסורית ד"ר כמאל לובאני במפגש בביתו של סגן השר איוב קרא בדליה אומר:"הגעתי לבקש את תמיכת ישראל בדרוזים בסויידה ולאפשר כניסת אזרחים סורים לאזור החייץ".

סמג"ד 299 רס"ן נאיף חטיב הדגש על החייל הדרוזי
11/09/2014,  מאת: חנן חלבי

נאיף חטיבלתת את הכבוד ללוחם הדרוזי בצה"ל, כאשר מדברים עם מפקדי הגדוד ההורים נרגעים כי יש על מי לסמוך, לאירוע בשביל הבנים הדרוזים שוחחנו עם סמג"ד גדוד 299 נאיף חטיב שנלחם לא לפרק את הגדוד.

נשיא המדינה הגיע לחבק את נזמי ופהמיה ותושבי דליה
12/09/2014,  מאת: סמיר חלבי

הנשיא בבית משפחת נזמינשיא המדינה ראובן ריבלין לקח חלק בשביל הבנים ומשם נסע למפגש בביתם של נזמי ופהמיה חלבי ההורים של מגדי ז"ל, הנשיא מלווה ברעייתו נחמה הגיעו לחבק ולעודד את תושבי דאלית אל כרמל.

גמלאי הדרוזים מחזקים את מעמדם באיפ"א
11/09/2014,  מאת: חסין חלבי

נסר נסראלדיןנסר נסראלדין גזבר ארגון איפ"א בישראל, מחדד לנו את הכללים לפיהם ניתן לבחור ולהיבחר לארגון ושם את הדגש על חשיבות השפעת הגמלאים הדרוזים בתוך הארגון לרווחת הגמלאים.

ביטוח לאומי ליתומים מגיע חיבוק
11/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ביטוח לאומיבמסגרת תכנית ביטוח לאומי ואגף השיקום שחיבק יתומים גם מהמגזר היהודי, בפעילות בניר עציון, הפעילות התקיימה בדומה לפעילות שהיתה עם המגזר הערבי, מהאירוע כולם יצאו מעודדים.

אדיב חלבי חשמל רכב
חג נביא סבלאן עה"ש בצל המלחמה בסוריה והמצב הכלכלי בכפרים הדרוזים
10/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שיכים בנבי סבלאןההנהגה הדתית, אנשי ציבור ותושבים רבים פוקדים את מתחם הקדוש נביא סבלאן בחורפיש בגליל העליון, סוגיות מצב הדרוזים בסוריה והמצב הכלכלי ברשויות המקומיות עולות לדיון.

ממדוח אלאטרש לאסד "נא לצייד את הדרוזים בנשק"
09/09/2014,  מאת: סמיר חלבי

ממדוח אלאטרשממדוח אלאסד אישיות מוכרת ברחוב הסורי, נכדו של סולטאן אלאטרש שלחם בצרפתים, ממדוח במאי ושחקן מסווידה, פנה לנשיא הסורי בשאר אלאסד במכתב בו הוא מבקש לצייד את הדרוזים במחוז סווידה בנשק וזאת לאור הסכנות של ארגוני הטרור דאעש ואלנסרה שמתקרבים לכפרים הדרוזים. 

יום הנשר הבינלאומי בכרמל חוויה אמיתית
06/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שחרור נשרים בכרמלאת היום הזה רבים לא ישכחו לעולם 8 נשרים וחיוויאי נחשים שוחררו לטבע לעיני מאות אורחים שהגיעו בשעה מוקדמת לחי בר כרמל, פגשנו את האנשים שעושים הכל שהנשרים ישרדו והבאנו הרבה סודות. סרטון

כריתת 40 עצי אלון בכרמל
07/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

דודי וינראחת החבלות החמורות שנרשמו בשנים האחרונות כנגד הטבע והחורש הטבעי בנוסף לזבל שמשליכים התושבים, מגיע תורם של 40 עצי אלון ותיקים שנכרתו, כך מגלה מנהל מרחב כרמל דודי וינר.

המסגד הלא מאושר בדליה הפך מטרד לסביבה המקומית
26/08/2014,  מאת: פורטל הכרמל

המסגדהמבקרים הרבים שמגיעים מכל מקום רואים במסגד הלא חוקי כמקום ללון בו ללא כל התחשבות בסביבה המקומית, רכס הכרמל לא מקשיבים לזעקת התושבים, רגע לפני ההתלקחות.

קיץ מיוחד בקהילה הבדואית
04/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

העמקנשות קהילת ינאביע מהכפר הבדואי כעביה הפעילו קייטנת ילדים מיוחדת במהלך הקיץ, המשותפת לילדים עם צרכים מיוחדים וילדים רגילים.

מאפיית אריאל2
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1876

סעיד מרכז מזון

אנס חדיד

הנא חדר כושרמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
סמייל פרינט
סמייל פרינט
מודעות פרסום

פאדל חלבי

רולה מריחרדיו חיפה

מגדי אבו מפלח