עקרם מנצור
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

סאמר ווהבה

רדואן נטור

מנסור משתלה


סאיד חלבי

עורך דין באסם כמאל

נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון


סקר
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בדאלית אל כרמל?
 
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בעוספיה?
 

חברה
בישובי הגולן יש יותר גמישות בעניין האזרחות הישראלית
24/10/2014,  מאת: סמיר חלבי, חסין חלבי

סאלח אלמוגרביסאלח אל-מוגרבי אחד החקלאים המעורבים חברתית בישובי הדרוזים ברמת הגולן בראיון לפורטל הכרמל על הקשר שלהם עם משפחות בסוריה והמצב בישובים הדרוזים בגולן.

לזכרו של שיך נדים כמאל והציור שמחזיק שיך סעיד נור אלדין חלבי
24/10/2014,  מאת: חנן חלבי

שיך סעיד חלבי, שיך נדים כמאל ז"להקשר הסיני ושיך נדים ז"ל ושמירתו של שיך סעיד על ציור יחודי למנוח על עלה של תות, נדים כמאל בעל עסקים גדול שהלך לעולמו החודש, שיך סעיד לא מפקיר חברים טובים דוגמת המנוח שיך נדים ז"ל.

הנביאים יתרו שועיב עה"ש ומשה בראייה המדעית
23/10/2014,  מאת: מוניר פרו

נביא שועיבתכנית טלוויזיה שחוקרת קשר בין הנביא משה עה"ש לנביא יתרו עה"ש במספר מוקדים ואזורים ממצרים לסוריה ולבנון, מספר גדול של מקומות שמשייכים לנביא שועיב כולל המסגד בכפר כנא בישראל

נסיב חלבי ובניו
סיור בגבול סוריה חדר ועוד, סרטון
21/10/2014,  מאת: סמיר חלבי, חסין חלבי

חדרלהתקרב כמה שיותר קרוב למציאות ולראות בעין את מה שמתרחש בגבול הסורי ישראלי וללמוד את הפרטים מהתושבים שמכירים די טוב מה קורה, אישיות דתית בכירה מישראל ואישיות ממגדל שמס ביקרו השבוע בכפר הדרוזי חדר בסוריה.

מעל 3 מליון $ העבירה העדה הדרוזית לסוריה
20/10/2014,  מאת: חסין חלבי

מנהיגות דרוזית בישראלמנהיגות העדה הדרוזית בישראל עוקבת בדריכות ובדאגה רבה אחרי המאורעות בכפרים הדרוזים בסוריה, מערכת הביטחון נערכת ל40 ק"מ הגנה, 5 הכפרים הדרוזים בדרום בסכנת הכחדה ועוד.

רוכבי הסוס הערבי עושים אווירה בכרמל
18/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הרוכביםאגודת הסוס הערבי בישראל אורחת של הרוכבים בדליה ועוספיה, פגשנו את הרוכבים של דליה רגע לפני שיצאו לדרך, החוויה גדולה והכל למען הסוס שמביא הרבה כבוד לאזור.

שיך חכמת אלהג'רי ראש העדה הדרוזית בסוריה בראיון לפורטל הכרמל
13/10/2014,  מאת: סמיר חלבי

שיך אלהגרי והנשיא אסדשיך חכמת אלהג'רי במסר חד לבני העדה הדרוזית בישראל ולכל מי ששומע לעומק את הדברים, שיך חכמת מחליפו של שיך אחמד, שנהרג בנסיבות לא ברורות, מדבר לראשונה בצורה גלויה. סרטון

يوم دراسي حول الدروز في أسرائيل وأزمة الواقع العربي
18/10/2014,  מאת: د. أمير خنيفس

הכנסبمشاركة عدد من الأكاديميين الدروز وغير الدروز أقام مركز مدى الكرمل- المركز العربي للدراسات الاجتماعية التطبيقية يوم السبت الأخير في فندق العين في الناصرة يوما دراسيا عن دروز إسرائيل تحت عنوان: الدروز في إسرائيل وأزمة الواقع العربي: جدلية الجزء والكل.

איך ישפיע מינויו של מופיד גאנם לסמנכ"ל בכיר במשרד המשפטים?
14/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכניסתו של תא"ל במיל' מופיד גאנם לתפקיד סמנכ"ל בכיר תפעול ולוגיסטיקה במשרד המשפטים זוכה לתשבוחות, פעם ראשונה שדרוזי ממונה לתפקיד כה בכיר וחשוב, מינוי שמלחיץ את כל בני המיעוטים האחרים במשרדי הממשלה.

סעיד מרכז מזון
החלמה מהירה לחבר מועצת עוספיה ראוי הלון
15/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ראויבשבוע האחרון אושפז בבית חולים חבר מועצת עוספיה ראוי הלון שחש ברע, ראוי מאוד פעיל במועצה ומטפל בכל נושא במסירות רבה, מערכת פורטל הכרמל מאחלת לראוי החלמה מהירה.

וופא והסוס ברחובות דליה
12/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

סוסקטע של וידיאו יוצא דופן, רכב עיר ללא אלימות והסוס אחריו, וופא פרחאת נקלט במצלמה נוסע ברכב כאשר אחריו סוס נטוש שלכד ליד חט"ב קופטאן והוביל אותו החוצה מדליה, וופא "עכשיו כל חיה נטושה תסולק".

איוב וראשי הליכוד אורחי העדה השומרונית
12/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

איוב וכץ בסוכת השומרוניםסגן השר לשעבר איוב קרא בביקור שערך יחד עם ראשי הליכוד בסוכה של מנהיג העדה השומרונית, לא הפסיק להתרגש מהעדה הזו שלמרות הכל ולמרות הימצאותה בשטח הפלסטיני לא מסתירה את נאמנותה לישראל.

תינוקי 2
קונים קוב מים ב1.04ש ומוכרים אותו ב8.88 ש
13/10/2014,  מאת: חנן חלבי

ערוץ 10 חושף שערוריה שתאגידי המים מי כרמל ומי אביבים ומי שבע והגיחון קונים ממכורות קוב מים במחיר פרוטות ומוכר אותו לתושבים במחיר 8.88 ש.

הקרן לידידות מסייעת למשפחות הדרוזיות הנזקקות
09/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמללרגל חג הקורבן חילקה הקרן תלושי מזון בשווי 350 שקלים ל-330 משפחות נזקקות במגזר הדרוזי, התלושים חולקו על ידי מחלקות הרווחה ביישובים הדרוזיים.

שכונת חלת עלי בדליה משלמת מחיר נוסף
10/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ברקיםהברקים שהגיעו בערב חג סוכות גרמו להשבתתם של מוצרי חשמל וניתוק האינטרנט מבתי השכונה בחלת עלי בדאלית אל כרמל שסובלת בכל ימות השנה מחוסר תשתיות וביוב בכבישים, עכשיו גם הטבע מכה.

מאפיית אריאל2
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1911

אנס חדידשריף רוחאנא עו

הנא חדר כושר

אנס חדיד

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום

רדיו חיפה

מגדי אבו מפלח

רולה מריחפאדל חלבי