מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים


קמיליה תכשיטים

רדואן נטור

סאמר והבה


נדים קבלאן

קוקה

אליאנס

רדיו חיפה


סקר
האם יש שחיתות בכפר הדרוזי ?
 
האם רשויות החוק מטפלות במושחתים הדרוזים?
 

חברה
המשטרה עצרה שני תושבי דאלית אל כרמל בחשד לסחר באמל"ח
09/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

התפיסה במחלף אליקיםבפעילות יזומה של יחידת המטענים הארצית בלהב 433 נעצרו שני חשודים תושבי דאלית אל כרמל בשנות העשרים לחייהם, באזור מחלף אליקים כשהם מחזיקים ברכבם שני רובים מסוג קרל גוסטב ותחמושת רבה.

מה הנומרולוגיה אומרת על שיח' מוואפק טריף?
08/10/2015,  מאת: עידו הלפרין

שיך טריףמה לא ידענו על שיח' מוואפק טריף? ועל הדמות שיש בה הרבה אנרגיה ורגש, עידו הלפרין נומרולוג המתמחה בתחום הנומרולוגיה הקבלית והמערבית, מביא לגולשים ניתוח מושלם לאישיות של שיח' טריף.

ממשיכים לא להאמין שצה"ל הפקיר את יוסף
08/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פרחה יוסף אמו של מדחתבאותה שנה שאמו של מדחת הטילה קללה על מופז ומהדי וחבריו החזירו לרמטכ"ל את פנקס המילואים, הצבא והאחראים על הפקרתו של מדחת ז"ל  בקבר יוסף, עד יום זה לא ביקשו סליחה, ואחרי כמה שנים באו לדרוזים לבקש קולות.

ילדי 1977 נפגשים אחרי 20 שנה
07/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ילדי 1977ילדי 1977 נפגשים ורוצים שכל ילדי השנה יהיו שותפים במפגש מיוחד במינו בחיים, לשחזר את אותם ימים ולדבר על ההצלחות של כל אחד ואחד, כמה טוב להיפגש מחדש, לפרטים והרשמה בסרטון

אמל אסעד הוגה פרויקט בשביל הבנים
06/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אמל אסעדזו שנה שלישית שמתקיים אירוע בגודל ארצי בכרמל הדרומי, תת אלוף במיל אמל אסעד שיזם ומוביל את הפרויקט רואה במימוש חלום ותקווה של כל דרוזי וישראלי במיוחד בהשקת המסלול החדש השנה שמסתיים בקבר יתרו עה"ש.

רינאל סיף עדיין מחכה לתשובתו של זידאן ז"ל
04/10/2015,  מאת: חסין חלבי

הכנסת ספר תורההמלאך בא להנציח את זידאן סיף ז"ל שנהרג ע"י מחבלים בבית הכנסת הר נוף בירושלים, במעמד של רבנים ושיכים הוכנס ספר תורה לבית הכנסת של מטה מחוז חוף של המשטרה, בין הרגשות והדמעות, היינו שם.

נסיב חלבי
רב"ט מוחמד הזימה לא הפקיר פצוע בשדה מוקשים
02/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מוחמד הזימהסיפורו של גיבור מקבל עיטור המופת של צה"ל, סמל מיל' מוחמד הזימה שחילץ על גבו חייל שנכנס לשדה מוקשים במלחמת ההתשה, מוחמד הזימה הוא החייל הדרוזי הראשון בתולדות צה"ל שזכה לקבל עיטור, חוזרים לדברים בסרטונים.

עידו הלפרין יגלה את תכונות האדם
01/10/2015,  מאת: אמלה חלבי

עידו הלפריןעידו הלפרין נומרולוג המתמחה בתחום הנומרולוגיה הקבלית והמערבית, עכשיו בא לפורטל הכרמל לעזור לכם בני העדה הדרוזית, לפני שהנשמה יורדת לעולם היא בוחרת את המשפחה, עידו יגלה לנו מה חוזה העתיד, לכתבה

השדולה לעידוד גיוס מיעוטים לצה"ל
29/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שדולת אם תרצותנועת אם תרצו משיקה בשיתוף חברי כנסת שדולה לבני מיעוטים המתגייסים לצה"ל ולשירות הלאומי, יו"ר השדולה ח"כ מיקי זוהר וח"כ מירב בן ארי, השדולה תפעל לתמוך בבני מיעוטים המתגייסים בכל המשתמע מכך.

הדרוזים בחדר מסרבים לקבל עזרה מהדרוזים בישראל
30/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דרוזיםההנהגה הדתית הדרוזית בישראל וברמת הגולן התכנסה להתעדכן ולעדכן בעניינם של הדרוזים באזור חדר שנמצאים בלב אזור הלחימה בימים האחרונים, שיך טריף: "אל תתנו לכל מיני ידיעות לבלבל אותכם, בישראל אנחנו יודעים הכל".

سعيد نفاع:"رسالة مفتوحة إلى "قيادات درزيّة"
01/10/2015,  מאת: سعيد نفاع

سعيد نفاعاقرأوا في الأول قرار الحكم الذي صدر في حقي لتتبيّنوا وبعد ذلك قولوا ما شئتم. إن قصوركم عن تحقيق الحق في التواصل لأهلكم كما بقيّة الناس في البلاد لاستخفاف واستهتار السلطة بكم، لا يعطيكم الحق أن تنساقوا وراء فسّاق المخابرات والإعلام الإسرائيلي،

ההפקר שבו צעירים נפגעים קשה
28/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אירועמה רע בשירה וריקודים מאשר לתת לכפרנו פצצות ומתפוצצים, עו"ד סאמר עלי מתאר רגעים של מצוקה שעברו על משפחת חברו מבית ג'אן, שבנם נפגע בנסיבות שעדין נחקרות.

נסיב חלבי
בפקיעין חג אלאדחה זה מסורת, צריך ללמוד מהם
26/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פקיעין 2015התנהגות תושבי פקיעין בציון חג אלאדחה והימים הקדושים ראויה לשבח, התנהגות האוכלוסייה המקומית בפקיעין בולטת לעין, בימים הקדושים מדליקים נרות במקום מתפוצצים, ביום מתהלכים ברחובות כל התושבים. תמונות

השקעה של המדינה בחברת 'דירה להשכיר' בסך כולל של 56 מיליון ש"ח
26/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהועדת הכספים אישרה את השקעת המדינה בחברת דירה להשכיר', יו"ר ועדת הכספים גפני: "פעילות החברה חשובה לקידום פתרונות למצוקת הדיור" חברה ממשלתית שנועדה ליזום פתרונות בתחום דיור להשכרה לטווח ארוך

איזנקוט לא שוכח את הדרוזים והבדואים
25/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

איזנקוט בגוליסהרמטכ"ל רב-אלוף גדי איזנקוט, הגיע במיוחד לג'וליס לביתו של שיך מוופק טריף ולכפר הבדואי ביר אלמכסור, למסור את ברכתו לרגל חג הקורבן ולהביע את הערכתו האישית על תרומתם של בני העדות הדרוזית והבדואית לצה"ל.

מרכז סעיד
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2261

נסיב חלבי

מנסור סנטרמשתלת מנסור

אימאן שאמי והבמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסום

שביל הבניםרולה מריח