אסואן גמאל אבו חמוד
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
רדואן נטור

יונס ווהבה

שפיק


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון

עורך דין באסם כמאל

א.ב תעופה


סקר
האם אתם בעד כניסה לתאגיד המים והביוב פלגי מוצקין?
 

חברה
נאסר הלון
שימו לב לפני שאתם יושבים לאכול בשר
27/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הבשר שנתפסשוב ושוב אותן תמונות של מבריחי בשר לתוך ישראל למסעדות לאולמות ולאטליזים השונים, חלקם נתפסים וחלקם לא, אמש סוכל ניסיון להברחת בשר הודו, מתוך שטח הסגר, אשר יועד על פי החשד, למסעדה באזור חדרה.

דני רוזנר בא לחזק את טומי בדליה
27/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דני רוזנר בביתו של טומימנכ"ל אחריי היוצא ומנהל חברה ונוער דני רוזנר הגיע לחזק את ידו של טומי חסון שהותקף בסוף השבוע בירושלים ע"י קבוצת יהודים, לדני היה מאוד חשוב להגיע לעודד ולתמוך כאחד שעובד ותומך בצעירים.

הדרוזים מציינים את הביקור השנתי בנבי אלחדר עה"ש
25/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חג נביא אלחדר עה"ש 2015שיח'ים ומכובדים מהכפרים בכרמל, בגליל ובגולן ובראשם ראש העדה שיח' מוופק טריף והמועצה הדתית הדרוזית, התכנסו בכפר יאסיף בקבר הנביא אלח'דר עה"ש לציון הביקור השנתי בקבר, השנה הביקור נערך בצל המלחמה בסוריה והרס מקומות קדושים לדרוזים. סרטונים

יוסף עדואן חלבי בין העבר לעתיד
21/01/2015,  מאת: חסין חלבי

אבו דאהש יוסף עדואןלהכיר מקרוב את אופן חייהם של תושבי דאלית אל כרמל בתקופה שלפני קום המדינה, במצב ההוא שלא היה כלום ובעיקר שלט הפחד מהכנופיות, עד כמה היו תמימים ובאיזה משחקים שיחקו הילדים שהטבלטים החליפו, אבו דאהש ילמד אתכם איך לקבור מתים!

קהילה תומכת בכרמל מברכת לרגל חג אלחדר עה"ש
22/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

קהילה תומכת מחלקת קהילה תומכת בעמותת זקני הכרמל והעומד בראשה שיך מרעי חלבי קיימו מפגש ברכות לרגל חג הנביא אלחדר עה"ש שחל ב25 לחודש, בהשתתפות קשישים מדליה ועוספיה.

האיש שעומד מאחורי פיצוץ המקום הקדוש של הדרוזים
20/01/2015,  מאת: סמיר חלבי

תמונה לדוגמהעומר אלסוגאן בדואי סורי שהצטרף לארגון דאעש הוא האיש שעומד מאחורי הפיגוע במקום הקדוש סלמאן אלפארסי בסוריה, מעקב ושיחות עם האיש שנמשכו מעל חודש ימים, המקרה מסמן את מצוקת הדרוזים באזור סויידה בעיקר, לסרטון

אנס חדיד
העוני שלא מורגש בכפרי הכרמל
19/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מצב בכפריםמה שקרה עם אותו צעיר שנמצא הלילה ללא רוח חיים בביתו בדליה ומה שקרה עם משפחת כיוף לפני 4 שנים שנמצאו ללא רוח חיים זו תוצאה של אי הסדר ואי טיפול במשפחות במצוקה בכל המשתמע מזה, מחלקות הרווחה לא מזהות את הבעיה האמיתית במקרים האלה.

לורין:"אני דורזית ונשארתי דרוזית"
16/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

לורין סאלמה ואדם עאמרלפני שנה הפרשה של לורין סלאמה מחורפיש הסעירה רבים מבני העדה, לורין מספרת לנו על הרגעים הקשים והחיבור עם בעלה אדם עאמר שחיבק אותה, השניים מתראיינים לפורטל הכרמל על מה שהם עוברים.

משתלם לתת ביטוי לרגשות חיוביים אותנטיים כלפי הזולת
19/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תקשורתעובדים בשירות לקוחות? עדיף שתביעו רגשות בטבעיות. הדחקה של רגשות בינאישיים חיוביים של עובדים כלפי הלקוחות פוגמת בשביעות הרצון של הלקוחות.

אלואד חדר נסר אלדין
שחקני הנבחרת ולוחמי השייטת "אנחנו על המפה"
14/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מכבי ת"א ולוחמי השייטת בכרמללוחמי שייטת 13 שלחמו במבצע צוק איתן יחד עם נבחרת האגדות של ישראל בכדורסל, עם טל ברודי מיקי ברקוביץ וכל הכוכבים, טסים יחד לארה"ב לגייס 2 מליון דולר למכשיר לייזר מתקדם לטובת מחלקת עיניים בביה"ח כרמל .

את השלג הזה עוד לא ראיתם בישראל
10/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רמת הגולןינואר 2015 ומזג האוויר שפקד את ישראל השאיר הרבה חוויות להרבה משפחות ששמעו שהצירים לרמת הגולן סגורים ויצאו לדרך ביום שישי רגע אחרי שהשלג הפסיק לרדת, צוות פורטל הכרמל משתף אתכם בשלג הראשון, סרטון

בואו לשט"ח קורס שומרי טבע באיזור מפרץ חיפה
15/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

החברה להגנת הטבע- קהילת חיפה בשיתוף איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה מקיימים קורס בנושא שמירת טבע בדגש על הסביבה העירונית, המיועד לתושבי האזור.

נסיב חלבי ובניו
שיעור העוני מקשה על העלאת רמת החיים
11/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלתמונת מצב חברתית, בדו"ח של מרכז המחקר לשיוויון וצדק חברתי אדוה, עולה כי שיעור העוני בישראל מרחיק אותנו מאוד מהמערב אל עבר ארצות בדרום אמריקה כדוגמת מקסיקו וצ'ילה.

שלג בדאלית אל כרמל ועוספיה
09/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שלג דליהבשעות הערב פקד את הכרמל מזג אוויר סוער שהביא עמו שלג, מחזה נדיר בכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה, לקראת השעה 20.00 הכבישים בעוספיה נסגרו ע"י המשטרה והמועצה המקומית.

ממשיכים לתמוך באלמנים ובאלמנות
06/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אלמנות ואלמניםמפגש ייחודי התקיים בביטוח לאומי של משתתפי קבוצות התמיכה לאלמנות ואלמנים שהתקיימו בשנים האחרונות. שירות הייעוץ לקשיש מקיים שנים רבות קבוצות תמיכה אלו כחלק מהסיוע למשתתפים להתמודדות עם האובדן.

אלואד חדר נסר אלדין
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2006

אלואד חדר נסר אלדין

מכללה ערבית חיפההודעה לקרקעות

אנס חדידמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
הוד השלטים DigitaL
הוד השלטים DigitaL
מודעות פרסום

רולה מריח

רדיו חיפה