מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
אולמי שפיק

קוקה דליה

עורך דין באסם כמאל2

יונס ווהבה


מאגד הלון


סקר
האם אתם מפקחים על ילדיכם ?
 

חברה
דגים בדיע סאלח
נלחמים על החיים
19/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נאבקים בזיהוםבעקבות פרסום הנתונים של משרד הבריאות שקשר לראשונה בין זיהום האווי במפרץ חיפה לאחוזי התחלואה הגבוהים בסרטן, יצאו תושבים במפגן כנגד מחדלי האחראים לזיהום, עו"ד חיים נתיב: "הבוקר משאיות האשפה של עיריית חיפה חסמו את הכניסות למפעלים המזהמים".

הציבור שמתנדב לשמור על הכרמל נקי
18/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מפגש נקיכ15 חברים בעלי משפחות הקימו עמותה למען שמירה על איכות הסביבה בכרמל שנקראת אכפת לי מהכרמל נקי, יו"ר העמותה ענאן נסר אלדין רואה בפעילות הישג ראשוני והשאיפה שעוד רבים יצטרפו לפעילות.

צעדת עוספיה 2015 בסימן אחדות
17/04/2015,  מאת: חסין חלבי, אמלה חלבי

צעדת עוספיהמזג האוויר הנעים שפקד את הכרמל הצעיד את תושבי עוספיה מכל הגילאים בדרך נוף כרמל, בלטו בני הנוער בשילוב כוחות המשטרה, מתנדבי מד"א ואיחוד הצלה, עם עובדי המועצה, בתי הספר ונבחרי ציבור, הכל היה מושלם, סרטונים

דהב
נסרין:"להיות אובייקטיביים ולא סובייקטיביים"
16/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נסרין חלבילהיות מצליחה ומובילה זה דפוס שנולד עם נסרין חלבי מנהלת עסק משפחתי גדול של פיצה האט, נסרין אימא לשניים ומשלימה תואר אקדמי ממהרת להספיק לעשות הכול, כי בשבילה שום דבר לא מאוחר.

קטטה בשיכונאת בדליה
17/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

קטטהלקראת 23.30 דווח על קטטה בה מעורבים מספר גדול של אנשים תושבי עוספיה, עדי ראייה מדווחים שנצפו צעירים מכים אחד בשני, כשיצאו מאחת המסעדות בה נערכה מסיבת חתונה

ועדת הכספים אישרה את הסכם ההבראה לדואר ישראל ותקצובו ב-477 מיליון ש"ח
16/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהוועדת הכספים התכנסה לבקשתו של אורי יוגב, מנהל רשות החברות הממשלתיות על מנת לאשר העמדת מימון מהמדינה לחברת הדואר בסך 477 מיליון ₪ לצורך יישום הסכם בין המדינה לחברה ולהסתדרות.

coka דליה
אנואר פורץ דרך בפרויקט יחודי במינו
12/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אנואר סעבהם עדיין חדשים בשוק הטכנולוגי וכבר רכשו אותם מספר רשויות כמו ירכא ג'וליס פרדיס ויקנעם, תוך זמן קצר, עו"ד אל"מ אנואר סעב מוביל את המהפכה של קירוב הרשות לאזרח והגברת רמת המעורבות של האזרח בנעשה ברשות המקומית.

פריצת הדרך של האישה הדרוזית בשני העשורים האחרונים
11/04/2015,  מאת: חסין חלבי

דרוזיםנתונים שנאספו במשך חודשים מהכפרים הדרוזים בכרמל ובגליל, הרפורמה שהלכה בה האישה הדרוזית בישראל בעשרים השנים האחרונות מבלי אישור הגבר, אולי להצלת הכפרים ממצבם הנוכחי צריך לתת לנשים לנהל את הכפרים.

הקשר הדרוזי יהודי בקרב בני נוער
12/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דרוזיםמה השתנה במערכת היחסים בה היו מפגשים של בני נוער ותלמידים מכל רחבי הארץ שהיו מגיעים לכפר ונפגשים עם תלמידים, אבסם שאמי מחזיר אותנו לשנת 1999. סרטון

coka דליה
עוד בן משפחה נפגע ולא מתלוננים
06/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהיותר ויותר מקרי אלימות במשפחה שבהם נפגעות נשים וילדים, בכל פעם שצוותי מד"א מוזנקים לטפל במקרה נפילה מגובה בכפרי הכרמל, נבדק חשד לאלימות במשפחה.

לא עושים כלום להציל את הדרוזיות שעוזבות בית
05/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

האישה הדרוזיתמספר גדול של נשים ובחורות דרוזיות שעוזבות בית מסיבות שונות ומרובות נמצאות לבד בין תרבויות אחרות, ההנהגה הדתית והפוליטית לא מוכנה לעשות דבר למענן והן נאלצות לאבד זהות, נטישת העדה לדרוזיות, לכתבה

פהמי וחליל חלבי מתייחסים בעניין החייל מדליה
04/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פהמי וחליל חלביפהמי חלבי משפחה שכולה וחליל חלבי קצין מג"ב לשעבר, רואים בפרשת החייל שמואשם בעבירה בטחונית והעברת מידע לאויב סערה שאין בין הנאמר לאמת שום דבר נכון, סרטון

דגים בדיע סאלח
יהודים ודרוזים מתחברים בגליל
04/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חניכיםחניכי תנועת הנוער צמרת, וחניכי המתנדבים בגרעין צמרת של המועצה הציונית בישראל, יצאו למסע פסח בגליל העליון. הטיול החל במקאם נבי סבלאן בו נפגשו החניכים עם שיח' אבו חמזי מנהל הווקף, שסיפר להם על דת הדרוזית הסודית ועל המקום.

تقليد الشيخ ابو علي حسين الحلبي العباءة المقلمة
04/04/2015,  מאת: سمير حلبي
ابو علي حسين الحلبي بسم الله الرحمن الرحيم, اليوم وفي مقام سيدنا شعيب عليه السلام تم تقليد الشيخ ابو علي حسين الحلبي العباءة المقلمة والتي ارسلت خصيصا من مشايخنا في لبنان وهذا حسب توصية من المرحوم الشيخ ابو محمد جواد.
החיילים רוקדים עם שריף ורדיו חם אש
03/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

החיילים וצוות הרדיוחיילים מפלוגת גדוד חרב זכו להופעה פרטית של שריף שהוקלטה לרדיו 99.5 חם אש מבית רדיו חיפה, חיילי הפלוגה נמצאים בשלב האימון המתקדם בבסיס האימונים של חטיבת גולני, החיבור והשמחה על פני החיילים וצוות הרדיו.

coka דליה
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2065

פלטיניום - הדפסת תמונה אכילה

מנהל חלביאדיב חשמל

משתלת מנסור

נשירת שיערמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום

רולה מריח

רדיו חיפה