מרכז סעיד
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קוקה דליה

שפיק

יונס ווהבה


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון


סקר
האם אתם בעד אגרות שילוט בכפרי הכרמל?
 

חברה
דגים בדיע סאלח
המדינה לא תשרוד הכרסום מבפנים גובר דוהר ולא עוצר
28/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

להמחשהמכתב שמופץ בשמו של יגאל עבאס אלוף משנה במיל', מצייר תמונה של ערביי ישראל שיודעים להתלונן ולבכות למרות האמת האחרת, ישראל היא המדינה היחידה שבה ערבי יכול לבחור ולהיבחר.

ביטוח לאומי מתחבר לישובים הדרוזים בכרמל
24/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ראיק חירככל שנחשפים לפרטים ולמספרים על מצב האוכלוסיה המקומית בכפרי הכרמל אז לומדים על התרבות והמצב של האוכלוסיה המקומית, מנהל סניף חיפה בביטוח לאומי ראיק חיר מעדכן מצב מדויק, דמי לידה בדליה 17 בעוספיה 0

הסופר והמשורר והיבּ נדים והבי בשליחות להציל את כדור הארץ
26/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

והיב והבי"הַגֶּשֶׁם" מאת הסופר והמשורר והיבּ נדים והבי, הוא סיפור שנכתב לבני הנוער בערבית ויצא לאור מלווה בתרגום לעברית, זהו מסע הטומן בחובו שליחות שמטרתה להציל את כדור הארץ מפני הרס וחורבן, מפני שנאות ומלחמות, מפני זיהום אוויר ומחלות.

דהב
סועאד חלבי לוקחת את הגישור צעד אחד קדימה
23/03/2015,  מאת: אמלה חלבי

המגשרים בדליההמפגש היחודי בין מובילי חוק הגישור לשופט והאמאמים הדרוזים בביתה של סועאד חלבי, מביא אותנו לחשוב רגע לפני שהולכים לכל צעד קיצוני, הדרוזים והשפעת חוק הגישור על החברה. סרטון

מעשים טובים מחממים את הלב
24/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

התנדבותבישראל מציינים את יום המעשים הטובים, יום שבו מעלים את המעשים הטובים לראש סדר היום הציבורי, מתנדבים צובעים בתים של קשישים, מנקים חופים, מטפחים גינות קהילתיות, חוגגים עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ועוד.

המפכ"ל העניק לדארין מתנה בשם שוטרי משטרת ישראל
25/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

לרגל הולדת הבן הגיעו אתמול המפכ"ל רנ"צ יוחנן דנינו ומפקד מג"ב ניצב עמוס יעקב לבקר את משפחתו של הלוחם שנפל בעת מילוי תפקידו ולחלוק כבוד למשפחתו. אל הביקור התלוו גם ראש אג"מ ניצב אהרון אקסול וראש אמ"ש ניצב גילה גזיאל.

חוגגים לנשות משפחת עיסמי
21/03/2015,  מאת: האדי חלבי

אמיר עיסמיאמיר עיסמי לוקח את השליחות שלו במועצה צעד קדימה כדי לשמור על קשר עם הבוחר, ערב שכולו למען הנשים של משפחת עיסמי כולל ארוחה ומתנות והקשר הזה נשמר קרוב

טלאל פארס בין המצטיינים הארציים במתנדבי מד"א
19/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

טלאל פארס25 עובדי ומתנדבי מד"א המצטיינים לשנת 2014 זכו לתעודות הוקרה ופרסים, טלאל מגיע ממשפחה שבה אבא אחות ואח שמתנדבים לעזור להצלת חיים במרחב אשר, טלאל משמש דוגמא אישית לעובדים ולמתנדבים.

השחקן זאב רווח זה יום חג בשבילי
17/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

זאב רווחרגע לפני סגירת הקלפיות, השחקן זאב רווח אומר לפורטל הכרמל:"בחירות זה יום חג בשבילי, נקראתי זאב על שמו של ז'יבוטנסקי אני עוד בליכוד, הקשר שלי עם העדה הדרוזית החל מהצבא מגדוד 300". סרטון

פלטיניום - הדפסת תמונות על דף סוכר אכיל
מבצעי אכיפה בשטחים הפתוחים ותרגיל במסגרת נפ"ת עמקים
18/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מועצת מגידולאור ריבוי תלונות על השתוללות טרקטורונים ואופנועים ביערות מנשה , נחל שופט ובמרחב כולו, התקיים מבצע אכיפה, בהמשך למבצעים נוספים שהתקיימו בחודש האחרון. בנוסף התקיים תרגיל במסגרת אמון של נפ"ת עמקים

סאפי מקלדה מונה ליועץ לקידום התיירות בחברה הערבית
15/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סאפי מקלדהסאפי מקלדה פרץ את דרכו החינוכית ואחרי זה שימש בתפקידים בכירים בסקטור האזרחי בשנים האחרונות ממלא תפקיד בכיר ברשות לפיתוח הגליל ומונה לאחרונה לתפקיד יועץ לקידום התיירות בחברה הערבית.

ילדים מסכנים את חייהם בדרכים למען בחירות
11/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ילדים בסכנהתופעה מדאיגה מאוד של בני נוער וילדים שמסכנים את חייהם בכפרים, ומחלקים עלונים ושלטים למען המתמודדים הדרוזים לבחירות, את זה לא תראו בערים, רק בכפרים מנצלים בני נוער , ולמה לא פועלים ברווחה ובבתי הספר נגד התופעה?

נאסר הלון
شكرعلى تعزيه ومواساة
11/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל
נמר קליטאת זלأولاد الحاج أبو الفهد وجميع الاخوه والأخوات وعائلة قاسم قليطات: " نتقدم بجزيل الشكر والتقدير لكل من واسانا في مصابنا بوفاه والدنا الحج ابو الفهد نمر قاسم قليطات رحمه الله عليه واسكنه فاسح جنانه ".
7 מיליון ש"ח גובה הפיצוי שתובעים העסקים בדליה ועוספיה מנזקי השריפה
10/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מסיירים בעוספיהעורכי דין, בליווי השופט רון סוקול, סיירו קרוב לנקודה בה החלה שריפת הכרמל בעוספיה, עו"ד דוד מנע שמייצג 50 אנשים מדליה ועוספיה, רואה בביקור חשיבות רבה שבסופו של דבר בית המשפט יבין את תביעת העסקים לפיצוי.

המצאה!! תאורת לילה באמצע היום
08/03/2015,  מאת: כמיל כיוף

תאורהבעוספיא ודלית אל כרמל, הזמן נעצר מללכת מבחינת תאורת הרחובות אנחנו עדיין נמצאים בחודש דצמבר, יום ה 21 בו היום הארוך בשנה שהשמש שוקעת בשעה 4:30 אחרי הצהריים, כמה זה עולה למועצות? ואיך אפשר לחסוך?

פלטיניום - הדפסת תמונות על דף סוכר אכיל
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2046

מנהל חלבי

נשירת שיער

משתלת מנסור

אדיב חשמלמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום

רולה מריחרדיו חיפה