מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
לביב נסראלדין

בושרא נסראלדין
פורטל הכרמל פייסבוק

רדיו חיפה

איחוד הצלה

אולמי שפיק


סקר
האם אתם מעדיפים חיי נשואין או רווקות ?
 

חברה
עידן 2
מירדן עד לביתו של יוסף נסראלדין בדליה
30/07/2015,  מאת: חסין חלבי

הרב אקשטיין בדליההרב יחיאל אקשטיין וספואן מריח הגיעו ישירות מירדן לביתו של יו"ר התנועה הציונית הדרוזית בישראל יוסף נסראלדין לפגישה עם צמרת התנועה, אנשי חינוך, שגריר ישראל בברזיל, השר לשעבר פרופסור שטרית וח"כ משה מזרחי.

אימן סראיאלדין מעוספיה נעדר מזה 3 שבועות
29/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמשטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר אימן סראיאלדין בן 39 תושב עוספיה, אימן נעדר מזה 3 שבועות יצא מביתו ומאז נעלמו עקבותיו, כל היודע דבר על אימן, מוזמן להתקשר למשטרה 100 או למספר טל  048648811

הרב אקשטיין העביר סיוע לדרוזים בסוריה
29/07/2015,  מאת: חסין חלבי

הרב אקשטיןהרב יחיאל אקשטיין ושיך מוופק טריף וספואן מריח השלימו הלילה בירדן העברת סיוע הומניטרי ואחר למשלחת הדרוזית הסורית שביקרה בירדן, שני הצדדים רואים בסיוע של הרב אקשטיין לדרוזים חשיבות עליונה.

מרכז סעיד
نظرة في رعاية الاولاد
27/07/2015,  מאת: منير فرّو
اولادان التربية الصالحة للولد كمثل الاعتناء بالأرض قبل زراعتها وفلاحتها تنقيتها من الاحجار والشوائب، وحراثتها  لتكون قابلة لكل بذار،وعلى الاهل تجنيب اولادهم كل ما يفسد اخلاقهم،ويشوش عقولهم وافكارهم
תושב עוספיה בן 42 נעצר בחשד לגניבה מקופת סת סארה
26/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סת סארהמשטרת רכס הכרמל עצרה תושב עוספיה בחשד כי פרץ את דלת הכניסה של המתחם הקדוש סת סארה, בין דלית אל כרמל לעין הוד, וניסה לגנוב מהמקום את הקופה.

מרזוק חרב בין הרנטגן לצלילי הכינור
26/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מרזוק חרב ומשפחתו

רגע של נחת ושמחה משפחתית שהפכה לשמחה של כל מכירי מרזוק חרב שכבר 32 שנה משרת בביה"ח כרמל במכון הרנטגן, מתנתקים מהכל ובאים לרקוד עם הלהקה הדרוזית המסורתית בחתונת בתו חנאן.

coka דליה
הביקור השנתי במתחם הנביא בהאא אלדין עה"ש
25/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נבי בהאא אלדיןשיח'ים ומכובדים מהגליל הגולן והכרמל הגיעו למתחם קבר נביא בהאא אלדין עה"ש בבית ג'אן להתכנסות השנתית במקום, תושבי בית ג'אן קיבלו בברכה את פני המבקרים במתחם.

ד"ר מגד אבו סאלח:" נטרפד כל מהלך לחלוקת סוריה"
21/07/2015,  מאת: סמיר חלבי, חסין חלבי

מגד אבו סאלחד"ר מגד כמאל קנג אבו סאלח תושב מגדל שמס שגדל בבית של מנהיגות, אביו היה חבר בפרלמנט הסורי וסבו אסעד ז"ל היה אחד ממובילי המהפכה נגד הצרפתים ב 1925, מה שכן התפוח לא נפל רחוק מהעץ, סרטון

אברהם דובדבני יוזם הקמת הישוב הדרוזי
20/07/2015,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהחושפים את זהותו של הוגה הרעיון להקמת הישוב הדרוזי בקרני חיטין, יוסף נסראלדין יחד עם חברי התנועה הציונית מסיירים בכפרים הדרוזים עם היוזם אברהם דובדבני יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית.

סאאד חלבי
نظرة في رعاية الاولاد
22/07/2015,  מאת: منير فرّو
ילדיםللأولاد على الآباء حقوقاً لابد أن يراعوها ، وهذه الحقوق كثيرة ومن أهم هذه الحقوق: حسن تربيتهم ورعايتهم في أخلاقهم وسلوكهم وأدائهم لأمور دينهم على الوجه الذي يرضي الله ، ومتابعتهم في أمور دنياهم بما يهيئ لهم المعيشة الصالحة الكريمة.
חלא מלווה את משלחת העיתונאים ממדינות העולם
20/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חלא והמשלחתמשלחת עיתונאים צעירים שמבקרת בישראל דרך סוכנות הידיעות הישראלית תצפית וארגון הפנים של ישראל, נפגשו עם הצעירה חלא חלבי לשיחה מקרוב על העדה הדרוזית בישראל, התלוו למשלחת אורן בוטבול ועמית ברק, סרטון.

הוארך צו איסור הפרסום בפרשת תקיפת האמבולנס הצבאי בנווה אטיב
22/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

האירוע בצפוןנמשכות החקירות בפרשת תקיפת האמבולנס הצבאי בנווה אטיב, המשטרה האריכה את צו איסור הפרסום על פרטי החקירה עד ל23 לאוגוסט, בינתיים רוב העצורים בפרשה שוחררו. 

סאאד חלבי
קוראים לציבור להיזהר
21/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חלב מבושלמשרד החקלאות מתריע: צריכת חלב ומוצרי חלב לא מפוסטרים עלולים לגרום לתחלואה קשה ולעתים רחוקות אף למוות. האזהרה באה על רקע הגידול החד במספר הנדבקים במחלת קדחת מלטה, מצריכת מוצרי חלב לא מפוסטרים.

יוסף שובר שתיקה ומדבר על השבי בסוריה
19/07/2015,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

יוסף חבקהבזמן שהשלטון הסורי מתפורר חוזרים לתקופה בה חייל דרוזי נלכד בידי אלשביחה ועובר לשבי הסורי, יוסף משוחרר באמצעות ישראל אחרי ארבע שנים, יוסף נשבר פעמיים מול המצלמה, סרטון

אושר בכנסת יוגבל שכר הטרחה שגובים מתווכים במימוש זכויות מול המוסד לביטוח לאומי
21/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבתום שבוע דיונים, אישרה ועדת העבודה, הרווחה והבריאות פה אחד לקריאה שניה ושלישית את הצעת החוק של חברי הכנסת מיקי רוזנטל, חיים כץ, קארין אלהרר ואילן גילאון, לפיה יוגבל שיעור שכר הטרחה שגובים עורכי דין וגופים מתווכים עבור טיפול בתביעה לגמלה מול המוסד לביטוח לאומי.

<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2192

משתלת מנסור

קמיליה תכשיטיםמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מאהר חלבי עבודות באגר עפר ופיתוח
מאהר חלבי עבודות באגר עפר ופיתוח
מודעות פרסום

אדיב חשמלרולה מריח

עורך דין באסם כמאל2