מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
לביב נסראלדיןבושרא נסראלדין


פורטל הכרמל פייסבוק

אולמי שפיק

רדיו חיפה


סקר
איך אתם מגדירים את החיים ?
 

מאבק האדמות
אושר העברת סמכויות התכנון והבנייה משר הפנים לשר האוצר
30/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק התכנון והבנייה תיקון מס' 103 והוראת שעה התשע"ה-2015.מוצע לערוך, בחוק התכנון והבנייה וכן במספר חוקים נוספים העוסקים בתחום

קוראים לרה"מ נתניהו להחזיר את תמ"א/37 ח למועצה ארצית
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נלחמים בתמא 37 חראשי המועצות: "ישראל נמצאת תחת איומים רבים מצפון ומדרום ואין שום סיבה והיגיון להוסיף תשתיות לטיפול בגז ביבשה. טיפול בגז ביבשה עלול ליצור אסון המוני במקרה של פגיעה בתשתיות וסיכון לאוכלוסייה בכל המרחב".

מאמץ אחרון לבלום החלטה הרסנית
16/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מאבק נגד אתר חגיתמועצה אזורית מגידו הגישה בג"צ כנגד האפשרות לטיפול בגז באתר חגית וקוראת לכולם ולתושבי דליה ועוספיה להתגייס ולהגיע לדיון בבג"צ בטרם תתקבל החלטה בנדון שתפגע קשות באורח חיינו, ובסביבה.

מרכז סעיד
מנהל התכנון לוועדת הפנים: מגבשים מדיניות שתאפשר אולמות אירועים באזורי תעשייה
01/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

העמקבצל האסון באולם האירועים ביבנה, ועדת הפנים והגנת הסביבה התכנסה לדיון על בעיית הפיקוח בנושא הבטיחות בעסקים והסדרת מעמדם התכנוני והמשפטי של אולמות וגני אירועים, עלה כי משרדי הממשלה מכשילים את הרפורמה ברישוי עסקים.

הודעה לבעלי הקרקעות במיפער הקישון
09/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל
חוצה ישראלחברת כביש חוצה ישראל החלה בעבודות המקדימות לסלילת כביש חוצה ישראל מיקנעם למחלף סומך.
תכנית ואדי אלפש הולכת לתיקונים דרסטיים
09/06/2015,  מאת: חסין חלבי

ואדי אלפשהועדה המחוזית קיבלה את התנגדותם של 48 תושבי דאלית אל כרמל, המתנגדים לתכנית מפורטת ואדי אלפש, לאחר שהועדה בחנה את הטענות והשינויים המבוקשים ע"י המתנגדים, הועדה שוקלת לקבל חלק מהשינויים המוצעים.

בזמן שכולם מדברים על מחיר הגז שוכחים את המאבק בחגית
07/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חגיתמטה המאבק בחוות הגז, שנמצא בבג"ץ שבאמצע החודש צריך להחליט לגבי גורל כל האזור, בהבאת הגז מלב הים לאתר חגית לנקותו, כאשר לאורך כל הדרך הוא מסכן את האזור כולו, אפרת קיזמכר ממטה המאבק בכרמל הדרומי ממחישה את העניין.

ח"כ עמאר ושיך טריף ישועת בעלי הקרקעות במפער הקישון
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שיך טריף וחכ עמארסוגיה בה נמצאים בעלי הקרקעות מחייבת התערבות בכירה להבאת הסכם מקובל על כולם, עמאר שהתחייב לעזור מתואם עם השר לוין עומד מקרוב ונפגש עם בעלי הקרקעות, ובציר השני שיך טריף ייפגש בשנית עם המשנה ליועץ המשפטי עו"ד ארז קמיניץ.

חברי מרכז הליכוד לשר לוין "תסייע לבעלי הקרקעות במפער הקישון"
20/05/2015,  מאת: חסין חלבי

אדמות מפער הקישוןחברי מרכז הליכוד מדליה ועוספיה וראש מועצת עוספיה וגיה כיוף פנו בבקשה לשר לביטחון הפנים יריב לוין להתערב ולבקש מהמשטרה שלא תפעיל כוח נגד בעלי הקרקעות, התפתחות חדשה בעניין, לכתבה

בעלי הקרקעות בג'למה הופתעו הבוקר בכוח שוטרים!
13/05/2015,  מאת: אמלה חלבי

אדמות גלמהבשבועיים האחרונים עסקו לא פעם במחלוקת בין בעלי הקרקעות במפער הקישון לחוצה ישראל, הבוקר הדבר כמעט הגיע לפיצוץ שבעלי קרקע מנעו פיזית את ביצוע העבודות באדמתם עד לסגירת כל ההסכמים, השוטרים לא נקטו באלימות, לפרטים

עו"ד כמיל:"הבעיה נובעת מכך שהמתכנן החליט שלא לבצע איחוד וחלוקה"
05/05/2015,  מאת: חסין חלבי

כמיל טרודיתכנית מפורטת עמק הזיתים בעוספיה תמשיך להיות היותר מדוברת בימים אלו שההתנגדות נמצאת בעיצומה ע"י בעלי הקרקעות והתערבות חברי המועצה שמבקשים למשוך וראש המועצה שמזהיר שהתכנון לא ירד לטמיון, עו"ד כמיל מתייחס לעניין, תגובת המועצה.

מנהל מנסור: "שהמדינה תכבד הסכמים"
04/05/2015,  מאת: חסין חלבי

מנהל מנסורחודשים של מתח ולחץ בין בעלי הקרקעות במפער הקישון לחוצה ישראל ומי לא מעורב בעניין להבאה למצב אחר, מנהל מנסור בין הפטיש לסדן מנסה להשיג רגיעה ומבקש למנות שופט בדימוס מבית המשפט העליון לנהל את המשא ומתן, סרטון

סאאד חלבי
פהמי וחליל חלבי שוב באדמות מפער הקישון
30/04/2015,  מאת: חסין חלבי

פהמי וחליל חלבייו"ר העמותה להגנה על אדמות הכרמל פהמי וחליל חלבי מגיעים קרוב לעבודות המתבצעות בעמק שכל דרישתם ממשרד ראש הממשלה ומנכ"ל חוצה ישראל ראובן לבאון לקיים החלטת ממשלה ולכנס את ועדת המעקב לאדמות שלא התכנסה מאז.

לבאון מנכ"ל חוצה ישראל:"כ 80 % מהפרויקט הלאומי בקישון על קרקעות דרוזים"
26/04/2015,  מאת: חסין חלבי

ראובן לבאוןמנכ"ל חוצה ישראל ראובן לבאון בראיון לפורטל הכרמל:"בישראל הגוף היחידי שיש לו חקיקה לתת קרקע מול קרקע הוא חוצה ישראל, צר לי שמעת לעת שורבבו דמויות עדתיות דתיות, כל המעטפת של הפרויקט 950 דונם,וכ 675 דונם בבעלות פרטית".

בניה לא מוסדרת אפיון ותיאור הבעיה והצעות לפתרונה
24/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיהחוות דעת זו הוכנה ע"י המרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי לבקשת חברי הכנסת מהרשימה המשותפת, בעקבות החלטת היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, למנות צוות בין משרדי שיעסוק בבניה הבלתי חוקית בישראל, על מקבלי ההחלטות הדרוזים ללמוד את חוות הדעת כי זה יועיל לתכנון בכפרים שלכם.

כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 556

קמיליה תכשיטים

משתלת מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום

אדיב חשמל

עורך דין באסם כמאל2

רולה מריח