עקרם מנצור
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

רדואן נטור

סאמר ווהבה

מנסור משתלה


נסיב חלבי מספר 2

סאיד חלבי

עורך דין באסם כמאל

מאגד הלון


סקר
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בדאלית אל כרמל?
 
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בעוספיה?
 

מאבק האדמות
אנס חדיד
מקריבים את בריאות תושבי הצפון למען הדלקים
29/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הפגנה נגד חגיתבימים אלו מקודמות במפרץ חיפה מספר תוכניות גדולות במקביל "הרחבת בז"ן", "נמל המפרץ", "קרקעות הצפון" ותכנית מתאר תמ"א 37/ 2 להטמנת צנרת תוצרי הלוואי של הגז מהמאגרים-כולן קשורות להרחבת פעילות זיקוק ואחסון דלקים.

הדרישה ממקבלי ההחלטות לספח את אדמות דליה לדליה
23/09/2014,  מאת: חסין חלבי

תופיקתופיק חלבי שוב חוזר עם הדרישה לרפיק ולחברי המועצה לפעול לסגור את הפער ולספח את אדמות התושבים של דאלית אל כרמל לתוכנית המתאר, תופיק מגלה שחבר קואליציה לא יודע שיש לדליה תוכנית מאושרת.

הועדה הציבורית לקידום תכנון ובניה במגזר הדרוזי מסיירת בכפרי הכרמל
28/08/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הוועדההועדה הציבורית לקידום תכנון ובניה במגזר הדרוזי בראשות השופט בדימוס אורי גורן,סיירה בדאלית אל כרמל ועוספיה ועמדה מקרוב על בעיות התכנון והבניה בשני הכפרים.

מאפיית אריאל2
החלטה על אחסון גפ"ם באזור הכרמל מנסורה וג'למה
09/07/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הפגנההכל הולך ונשלם החלטות שבסופו של דבר מכריעות את כל הסביבה בכרמל ג'למה ומנסורה, שהציבור לא מספיק מודע להן, החלטות חדשות וראשי הרשויות מעניין אותם כסף לתכנית מתאר ארצית לאתרי גפ"מ

חוק התכנון והבנייה פינוי-בינוי
01/07/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ג. הממשלה דנה בטיוטת חוק התכנון והבנייה (תיקון  104) (הארכת תוקף של הכרזה על מתחם פינוי ובינוי לתקופה שלישית ושינוי הרכב הוועדה לעניין מתחמי פינוי ובינוי), התשע"ד – 2014, והחליטה כדלקמן:

תמ"א 3- מושג בחדשות
23/06/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמ"א 38תמ"א ראשי תיבות "תוכנית מתאר ארצית " תמ"א 38 היא תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים במטרה שיהיו עמידים בפני רעידות אדמה. מסגרת תמ"א 38 מעניקה תמריץ על מנת לעודד דיירים לשפץ ולחזק מבנים שעלולים להתמוטט בעת רעידת אדמה.

נסיב חלבי ובניו
וגיה גיבור רפיק מפקיר הישג משמעותי במאבק חגית
10/06/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

מאבק חגיתהועדה הארצית לתכנון ובנייה החליטה לבטל את סעיף 612 שזיקוק הגז יבוצע בים, הועדה אישרה 250 דונם לפרויקט חלקם באדמות הדרוזים, וגיה כיוף עמד בהתחייבות, נציגי העמותה להגנה על אדמות הכרמל לקחו חלק גדול ואף נציג ממועצת דליה לא טרח להגיע. סרטון

וגיה ממלא שליחות ורפיק נעדר
10/06/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ההפגנה בירושליםראשי מטה המאבק נגד חגית וראשי העמותה להגנה על האדמות בכרמל, הפגינו בירושלים מחוץ לישיבת הועדה הארצית לתכנון ובניה ודרשו מהנציגים בועדה להתנגד לתוכניות שמציעים, וגיה כיוף ורן אידן לא יתנו יד לפגוע בתושבים, איציק חולבסקי הגיע, לדאלית אל כרמל אין ייצוג.

תושבי הכרמל דורשים מוגיה כיוף להוביל את המאבק נגד מתקן חגית
09/06/2014,  מאת: חסין חלבי

ועדת הפניםבפגישה שהתקיימה בצהרי יום עם ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף ונציגי המאבק מרמות מנשה וכפרי הכרמל, דרשו מוגיה להוביל את המאבק נגד הקמת מתקן זיקוק בחגית ועוד דרשו שהוא יתנגד גם בועדה הארצית לתכנון ובנייה.

אנס חדיד
דבריו של חליל חלבי ברדיו חיפה
28/05/2014,  מאת: פורטל הכרמלחליל חלבי: "ממשלות ישראל בעבר ובהווה כולל היועמ"שים עבריינים במודע ובמתכוון"
27/05/2014,  מאת: חנן חלבי

חלילאין ספק שקיימת מצוקה קשה של שנים בקרב הישובים הדרוזיים, להערכתנו הבעיה הינה פוליטית ולא חוקית טענות היועמ"ש יותר תירוצים מאשר חוק. חוק כבוד האדם וחירותו מחייב מתן זכויות בסיסיות לתושבי המדינה.

ריאד מרזוק: "שהמדינה תפקיע גם אותי"
13/05/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שירן וריאדריאד מרזוק זועק את זעקתם של תושבי כפרי הכרמל ברדיו 99.5 ברדיו חיפה על מצב התכנון והבנייה ושלטונות התכנון שלא הטיבו שנים עם הדרוזים ומציע שהמדינה תפקיע כמו שהפקיעה במפער הקישון ותתכנן היא. סרטון

אלואד חדר נסר אלדין
קטע של מאתיים מטר לכיוון עין הוד עובד באספלט
30/04/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הכביש לעין הודקטע של מאתיים מטר מהמקום הקדוש סת סארה לכיוון עין הוד עובד באספלט היום, לא ברור מי עומד מאחורי זה, יתכן שזו המועצה המקומית דאלית אל כרמל.

نداء لاهالي الكرمل
09/04/2014,  מאת: خليل حلبي

תמונה לדוגמהحذارِ من بيع الأرض لجهات غريبة مشبوهة !, تتلقى الجمعية الشعبية للدفاع عن الأرض والحقوق في الآونة توجهات وشكاوي كثيرة من مواطني قريتي الكرمل مفادها أن هناك حركة نشطة من بيع الأراضي إلى أغراب وجهات مشبوهة الأهداف.

מי תוקע את מימוש החלטת הממשלה באדמות מפער הקישון
01/04/2014,  מאת: פורטל הכרמל

פגישהבעלי הקרקעות מדליה שסיכמו לפיצוי עבור אדמתם במנסורה ממשיכים להמתין, בעלי הקרקעות של עוספיה לא התקדמו ס"מ עוד, שנים אחרי החלטת הממשלה בעלי הקרקעות ממתינים למימוש ההסכמים.

נסיב חלבי ובניו
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 523

שריף רוחאנא עואנס חדיד

הנא חדר כושרמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום

רולה מריח

רדיו חיפהמגדי אבו מפלח

פאדל חלבי