מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
רהיטי מעדי

אולמי שפיק

עורך דין באסם כמאל2

קוקה דליה


מאגד הלון


סקר
האם יש לכם כוונה להבחר לתפקיד ציבורי ?
 

מאבק האדמות
סאאד חלבי
ח"כ עמאר ושיך טריף ישועת בעלי הקרקעות במפער הקישון
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שיך טריף וחכ עמארסוגיה בה נמצאים בעלי הקרקעות מחייבת התערבות בכירה להבאת הסכם מקובל על כולם, עמאר שהתחייב לעזור מתואם עם השר לוין עומד מקרוב ונפגש עם בעלי הקרקעות, ובציר השני שיך טריף ייפגש בשנית עם המשנה ליועץ המשפטי עו"ד ארז קמיניץ.

חברי מרכז הליכוד לשר לוין "תסייע לבעלי הקרקעות במפער הקישון"
20/05/2015,  מאת: חסין חלבי

אדמות מפער הקישוןחברי מרכז הליכוד מדליה ועוספיה וראש מועצת עוספיה וגיה כיוף פנו בבקשה לשר לביטחון הפנים יריב לוין להתערב ולבקש מהמשטרה שלא תפעיל כוח נגד בעלי הקרקעות, התפתחות חדשה בעניין, לכתבה

בעלי הקרקעות בג'למה הופתעו הבוקר בכוח שוטרים!
13/05/2015,  מאת: אמלה חלבי

אדמות גלמהבשבועיים האחרונים עסקו לא פעם במחלוקת בין בעלי הקרקעות במפער הקישון לחוצה ישראל, הבוקר הדבר כמעט הגיע לפיצוץ שבעלי קרקע מנעו פיזית את ביצוע העבודות באדמתם עד לסגירת כל ההסכמים, השוטרים לא נקטו באלימות, לפרטים

סאאד חלבי
עו"ד כמיל:"הבעיה נובעת מכך שהמתכנן החליט שלא לבצע איחוד וחלוקה"
05/05/2015,  מאת: חסין חלבי

כמיל טרודיתכנית מפורטת עמק הזיתים בעוספיה תמשיך להיות היותר מדוברת בימים אלו שההתנגדות נמצאת בעיצומה ע"י בעלי הקרקעות והתערבות חברי המועצה שמבקשים למשוך וראש המועצה שמזהיר שהתכנון לא ירד לטמיון, עו"ד כמיל מתייחס לעניין, תגובת המועצה.

מנהל מנסור: "שהמדינה תכבד הסכמים"
04/05/2015,  מאת: חסין חלבי

מנהל מנסורחודשים של מתח ולחץ בין בעלי הקרקעות במפער הקישון לחוצה ישראל ומי לא מעורב בעניין להבאה למצב אחר, מנהל מנסור בין הפטיש לסדן מנסה להשיג רגיעה ומבקש למנות שופט בדימוס מבית המשפט העליון לנהל את המשא ומתן, סרטון

פהמי וחליל חלבי שוב באדמות מפער הקישון
30/04/2015,  מאת: חסין חלבי

פהמי וחליל חלבייו"ר העמותה להגנה על אדמות הכרמל פהמי וחליל חלבי מגיעים קרוב לעבודות המתבצעות בעמק שכל דרישתם ממשרד ראש הממשלה ומנכ"ל חוצה ישראל ראובן לבאון לקיים החלטת ממשלה ולכנס את ועדת המעקב לאדמות שלא התכנסה מאז.

דהב
לבאון מנכ"ל חוצה ישראל:"כ 80 % מהפרויקט הלאומי בקישון על קרקעות דרוזים"
26/04/2015,  מאת: חסין חלבי

ראובן לבאוןמנכ"ל חוצה ישראל ראובן לבאון בראיון לפורטל הכרמל:"בישראל הגוף היחידי שיש לו חקיקה לתת קרקע מול קרקע הוא חוצה ישראל, צר לי שמעת לעת שורבבו דמויות עדתיות דתיות, כל המעטפת של הפרויקט 950 דונם,וכ 675 דונם בבעלות פרטית".

בניה לא מוסדרת אפיון ותיאור הבעיה והצעות לפתרונה
24/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיהחוות דעת זו הוכנה ע"י המרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי לבקשת חברי הכנסת מהרשימה המשותפת, בעקבות החלטת היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, למנות צוות בין משרדי שיעסוק בבניה הבלתי חוקית בישראל, על מקבלי ההחלטות הדרוזים ללמוד את חוות הדעת כי זה יועיל לתכנון בכפרים שלכם.

חשד לגניבת קרקעות שיטתית בצפון
27/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל
לביב חלבי מבהיר את הצד המקצועי לתוכנית מפורטת 273 ואדי אלפאש
15/04/2015,  מאת: חסין חלבי

לביב חלבימועצת דליה הפקידה תוכנית כאשר ידעה שעל תוואי התכנון יש כבישים על בתים, לביב חלבי משרד מודדים שעסק במדידה בשירות ועדת רכס הכרמל, הביא לידיעתם על המצב הטופוגרפי, היום במועצה מדברים אחרת.

חלקות חיילים בדליה הולכות לתושבי כפר כנא
07/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דליה צעירהמכרז רכישת קרקע בשכונת דליה צעירה על 11 מגרשים לבניה, בין הזוכים מוחמד מכפר כנא, בכל הארץ לא ניתן לזר להשתתף במכרז ובדליה הקרקעות של המינהל נגישות לכל תושבי הארץ, איך המועצה וחבריה שותקים ומעלימים את הנושא מעיני הציבור.

דיון בערר תכנית קרקעות הצפון
06/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה להמחשהמדוע פיקוד העורף מתעלם מתרחישי פגיעה ישירה בחומרים מסוכנים אם תפרוץ מלחמת לבנון השלישית?, עו"ד רונית לירן שקד מתריעה בחוות דעת ראשונית שהוגשה במהלך הדיון בערר תכנית קרקעות הצפון.

רהיטי מעדי2
וגיה בין היועץ המשפטי לממשלה למנכ"ל חוצה ישראל
05/04/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ישראלראש מועצת עוספיה וגיה כיוף חבר הועדה הארצית לתכנון ובניה נרתם למען בעלי הקרקעות שפנו אליו, במכתב למנכ"ל חוצה ישראל לבון, וגיה מבקש הבהרה לגבי חכ"ל זידאן עטשה ומכתב היועץ המשפטי לממשלה לבעלי הקרקעות.

כל האזור בבג"ץ נגד חגית חוץ מדליה ועוספיה
31/03/2015,  מאת: חסין חלבי

חגית צילום דן גושןהבג"ץ שמגישות הרשויות מחוף כרמל עד מועצה אזורית מגידו והשכנות העיקריות דליה ועוספיה לא שותפות בעתירה, אין הסבר מדוע כך העניין מתנהל במועצות בכרמל, בג"צ דן בעתירתם של הרשויות כנגד ההחלטה על מיקום מתקן הטיפול בגז הטבעי

סיבוב שני בשיחות לבניית בית מלון בדליה
29/03/2015,  מאת: חסין חלבי

המפגשעל קרקע פרטית בדאלית אל כרמל תוכנן מיזם לבניית בית מלון בהר שוקף, עם פרסום ראשוני כאן להפקדת התכנית, בעלי הקרקעות יחד עם המועצה לא הגיעו להסכם ביניהם והועדה המחוזית קיבלה את התנגדויות בעלי הקרקעות, היום מגיע שחקן חדש ד"ר עו"ד אריאל פלביאן.

לביב תאג מחאל
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 549

דהב

מנהל חלבי

משתלת מנסור

אדיב חשמלנשירת שיערמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
תינוקי
תינוקי
מודעות פרסוםרדיו חיפה

רולה מריח