חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קמיליה תכשיטים

רדואן נטורסאמר והבה


קוקה

נדים קבלאן

רדיו חיפה

אליאנס


סקר
האם יש שחיתות בכפר הדרוזי ?
 
האם רשויות החוק מטפלות במושחתים הדרוזים?
 

מאבק האדמות
לראשונה: מסד מידע גיאוגרפי לצרכי תכנון לרשויות המקומיות
19/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כפרלרשות הועדות המקומיות יעמוד לראשונה מסד המרוכז במאות שכבות מידע גיאוגרפי נרחב לשימושן העצמאי לצרכי תכנון, תיאום תשתיות, שמירה על שטחים מוגנים, בדיקת תכניות ועוד.

ניתן לנצח את ועדת התכנון והבניה
29/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בנייןעורך הדין סאמר עלי החליט להעמיד את הוועדה לתכנון ובניה על מזבח הכלל "נאה דורש נאה מקיים, כאשר האזרח מפר את חוק התכנון והבנייה הוא משלם על כך, היום החלטנו שגם כאשר הוועדה מפרה את אותו חוק היא תשלם על כך".

הקלות למגזר הערבי בתחום הדיור
17/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיה דליה הקלות ברישום זכות במקרקעין ביישובי מיעוטים. שר האוצר הביא בפני ועדת השרים לענייני חקיקה תזכיר חוק ההסדרים בפרק הנוגע למיסוי מקרקעין, במסגרתו מוצעות הקלות ברישום מקרקעין למתגוררים ביישובי מיעוטים

קניון אמין כיוף אמצעי
מפורטת ואדי אלפאש הופקדה עם התיקונים
12/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ואדי אלפאשועדת התכנון והבניה רכס הכרמל הודיעה היום על הפקדת התוכנית לאחר שהועדה המשנית דנה בהתנגדויות שהוגשו לועדה, הודעה לפי סעיף 106 ב' לחוק תוכנית מפורטת ואדי אלפאש מספר 356-0144261, לפרטים

אושר העברת סמכויות התכנון והבנייה משר הפנים לשר האוצר
30/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק התכנון והבנייה תיקון מס' 103 והוראת שעה התשע"ה-2015.מוצע לערוך, בחוק התכנון והבנייה וכן במספר חוקים נוספים העוסקים בתחום

קוראים לרה"מ נתניהו להחזיר את תמ"א/37 ח למועצה ארצית
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נלחמים בתמא 37 חראשי המועצות: "ישראל נמצאת תחת איומים רבים מצפון ומדרום ואין שום סיבה והיגיון להוסיף תשתיות לטיפול בגז ביבשה. טיפול בגז ביבשה עלול ליצור אסון המוני במקרה של פגיעה בתשתיות וסיכון לאוכלוסייה בכל המרחב".

מאמץ אחרון לבלום החלטה הרסנית
16/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מאבק נגד אתר חגיתמועצה אזורית מגידו הגישה בג"צ כנגד האפשרות לטיפול בגז באתר חגית וקוראת לכולם ולתושבי דליה ועוספיה להתגייס ולהגיע לדיון בבג"צ בטרם תתקבל החלטה בנדון שתפגע קשות באורח חיינו, ובסביבה.

מנהל התכנון לוועדת הפנים: מגבשים מדיניות שתאפשר אולמות אירועים באזורי תעשייה
01/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

העמקבצל האסון באולם האירועים ביבנה, ועדת הפנים והגנת הסביבה התכנסה לדיון על בעיית הפיקוח בנושא הבטיחות בעסקים והסדרת מעמדם התכנוני והמשפטי של אולמות וגני אירועים, עלה כי משרדי הממשלה מכשילים את הרפורמה ברישוי עסקים.

הודעה לבעלי הקרקעות במיפער הקישון
09/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל
חוצה ישראלחברת כביש חוצה ישראל החלה בעבודות המקדימות לסלילת כביש חוצה ישראל מיקנעם למחלף סומך.
תכנית ואדי אלפש הולכת לתיקונים דרסטיים
09/06/2015,  מאת: חסין חלבי

ואדי אלפשהועדה המחוזית קיבלה את התנגדותם של 48 תושבי דאלית אל כרמל, המתנגדים לתכנית מפורטת ואדי אלפש, לאחר שהועדה בחנה את הטענות והשינויים המבוקשים ע"י המתנגדים, הועדה שוקלת לקבל חלק מהשינויים המוצעים.

בזמן שכולם מדברים על מחיר הגז שוכחים את המאבק בחגית
07/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חגיתמטה המאבק בחוות הגז, שנמצא בבג"ץ שבאמצע החודש צריך להחליט לגבי גורל כל האזור, בהבאת הגז מלב הים לאתר חגית לנקותו, כאשר לאורך כל הדרך הוא מסכן את האזור כולו, אפרת קיזמכר ממטה המאבק בכרמל הדרומי ממחישה את העניין.

ח"כ עמאר ושיך טריף ישועת בעלי הקרקעות במפער הקישון
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שיך טריף וחכ עמארסוגיה בה נמצאים בעלי הקרקעות מחייבת התערבות בכירה להבאת הסכם מקובל על כולם, עמאר שהתחייב לעזור מתואם עם השר לוין עומד מקרוב ונפגש עם בעלי הקרקעות, ובציר השני שיך טריף ייפגש בשנית עם המשנה ליועץ המשפטי עו"ד ארז קמיניץ.

נסיב חלבי
חברי מרכז הליכוד לשר לוין "תסייע לבעלי הקרקעות במפער הקישון"
20/05/2015,  מאת: חסין חלבי

אדמות מפער הקישוןחברי מרכז הליכוד מדליה ועוספיה וראש מועצת עוספיה וגיה כיוף פנו בבקשה לשר לביטחון הפנים יריב לוין להתערב ולבקש מהמשטרה שלא תפעיל כוח נגד בעלי הקרקעות, התפתחות חדשה בעניין, לכתבה

בעלי הקרקעות בג'למה הופתעו הבוקר בכוח שוטרים!
13/05/2015,  מאת: אמלה חלבי

אדמות גלמהבשבועיים האחרונים עסקו לא פעם במחלוקת בין בעלי הקרקעות במפער הקישון לחוצה ישראל, הבוקר הדבר כמעט הגיע לפיצוץ שבעלי קרקע מנעו פיזית את ביצוע העבודות באדמתם עד לסגירת כל ההסכמים, השוטרים לא נקטו באלימות, לפרטים

עו"ד כמיל:"הבעיה נובעת מכך שהמתכנן החליט שלא לבצע איחוד וחלוקה"
05/05/2015,  מאת: חסין חלבי

כמיל טרודיתכנית מפורטת עמק הזיתים בעוספיה תמשיך להיות היותר מדוברת בימים אלו שההתנגדות נמצאת בעיצומה ע"י בעלי הקרקעות והתערבות חברי המועצה שמבקשים למשוך וראש המועצה שמזהיר שהתכנון לא ירד לטמיון, עו"ד כמיל מתייחס לעניין, תגובת המועצה.

כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 560

מרכז סעיד

אימאן שאמי והב

מנסור סנטרמשתלת מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום

רולה מריח

שביל הבנים