מרכז סעיד
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קוקה דליה

שפיק אולמות

אולמי שפיק

יונס ווהבה


מאגד הלון

נסיב חלבי מספר 2


סקר
האם אתם בעד אגרות שילוט בכפרי הכרמל?
 

מאבק האדמות
דהב
כל האזור בבג"ץ נגד חגית חוץ מדליה ועוספיה
31/03/2015,  מאת: חסין חלבי

חגית צילום דן גושןהבג"ץ שמגישות הרשויות מחוף כרמל עד מועצה אזורית מגידו והשכנות העיקריות דליה ועוספיה לא שותפות בעתירה, אין הסבר מדוע כך העניין מתנהל במועצות בכרמל, בג"צ דן בעתירתם של הרשויות כנגד ההחלטה על מיקום מתקן הטיפול בגז הטבעי

סיבוב שני בשיחות לבניית בית מלון בדליה
29/03/2015,  מאת: חסין חלבי

המפגשעל קרקע פרטית בדאלית אל כרמל תוכנן מיזם לבניית בית מלון בהר שוקף, עם פרסום ראשוני כאן להפקדת התכנית, בעלי הקרקעות יחד עם המועצה לא הגיעו להסכם ביניהם והועדה המחוזית קיבלה את התנגדויות בעלי הקרקעות, היום מגיע שחקן חדש ד"ר עו"ד אריאל פלביאן.

מועצת דליה הגישה תכנית מפורטת 273 מוטעית לאישור הפנים
27/03/2015,  מאת: חסין חלבי

דליההבלתי נתפס של רשות מקומית בדאלית אל כרמל שמגישה לאישור ועודת התכנון תכנית מפורטת ואדי אלפאש 273 מוטעית ולא נכונה, תכנית שיושבת על בתים קיימים, תושבים בנו ואף אחד לא מנע מהם, רפיק מוכן להוריד יד! מה הקשר לוגיה כיוף ?, מסע בשקר התכנוני בדליה. סרטון

פלטיניום - הדפסת תמונות על דף סוכר אכיל
תושבי חיפה והסביבה בסכנה
04/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבמכתב רשמי של משרד התשתיות נחשפת הכוונה להקים ב"קרקעות הצפון", בית זיקוק חדש עבור ה"הנפט החדש" שיוזרם ממתקני קליטת הגז הטבעי בעמק חפר ו"חגית" למפרץ חיפה, אלה נווה וחנה קופרמן במעקב צמוד.

בכפרים רוצים בנייה לגובה
26/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בניין בכנס בנושא פתרונות דיור ביישובים הלא יהודיים, שהתקיים בנצרת בהשתתפות ראשי רשויות מהמגזר הלא יהודי, גבר חמוד יו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות רוצה לשמר את אופי הבנייה הכפרי בישובים הדרוזים ולא מעוניין בבניה לגובה.

מצוקת הדיור של הצעירים הדרוזים מהקשות ביותר בישראל
25/02/2015,  מאת: חסין חלבי

שכונה בעוספיהמיום הקמת מדינת ישראל הדרוזים איבדו מעל 75 אחוז מהאדמות שהחזיקו בהם וזה נבע ממספר סיבות, כגון מכירה ומחנות צה"ל, מאז שנת 1998 מצוקת הדיור החריפה והיום מעל 38אחוז ללא בית.

דגים בדיע סאלח
השתלט על אדמת מדינה בפארק הכרמל ופונה לאלתר
23/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הר שוקףסמוך להר שוקף בפארק הכרמל, משיג גבול תפס קרקע המיועדת לשמש כיער, הציב עליה קראוון למגורים, נטע עצים וגידר את השטח, ללא היתר ובניגוד לחוק, אנשי האכיפה של רשות מקרקעי ישראל פינו את הפולש, תלונה נגדו הוגשה במשטרה.

הודעה לבעלי הקרקעות שהופקעו במפער הקישון
23/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

חוצה ישראלחברת כביש חוצה ישראל
הודעה לציבור

אושר צו הפסקה מינהלי לבניית בית בדליה
28/11/2014,  מאת: חסין חלבי

הכרמלבית משפט השלום בחיפה נענה לבקשת הועדה המרחבית לתכנון ובניה רכס הכרמל ואישר צו הפסקה מינהלי למבנה שלטענת הרכס נבנה בשטח חקלאי בחלקה של תושב דליה, ונטען עוד שהמפקח הותקף מילולית.

עוד בג"ץ כנגד הקמת מתקן לקליטת גז בחגית
24/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

חגיתמועצה אזורית מגידו מגישה עתירה לבג"ץ להוציא מלפניו צו ביניים שיורה על הקפאת קידומה של תכנית הקמת מתקן לקליטת גז בחגית ובהמשך תבקש המועצה להפוך אותו לצו קבוע עד להכרעה בעתירה. מועצות הכרמל דליה ועוספיה לא נוקטות בשום פעולה.

הוגש בג"צ חוזר כנגד הקמת מתקנים לטיפול וניקוי גז גולמי באתר חגית
20/11/2014,  מאת: סמיר חלבי

מטה המאבק בחגיתהמאבק נגד הקמת מתקנים לטיפול ולניקוי הגז באתר חגית בכרמל הדרומי לא נעצר ומגיע לבג"ץ בפעם נוספת, עיריית יקנעם ומטה מאבק כרמל מנשה הגישו עתירה, דליה ועוספיה מחוץ למאבק.

נשמעו ההתנגדויות של תושבי עוספיה לתוכנית עמק הזיתים
17/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ועדת תכנון ובניההוועדה המחוזית לתכנון ובניה מחוז חיפה דנה בהתנגדויות שהגישו 26 מבעלי הקרקעות בעמק הזיתים בעוספיה, האווירה היתה מתוחה בין היתר, אבל הכל התנהל בתקינות וכשורה.

נסיב חלבי ובניו
שר הבינוי "נפתח את דיוני מועצת מקרקעי ישראל לעיון הציבור"
06/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הגברת השקיפות במשרד הבינוי השר אריאל הודיע על שינוי שם משרדו ועל כוונתו להגביר את השקיפות על ידי העברת שידור ישיר לציבור של דיוני מועצת רשות מקרקעי ישראל.

מקריבים את בריאות תושבי הצפון למען הדלקים
29/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הפגנה נגד חגיתבימים אלו מקודמות במפרץ חיפה מספר תוכניות גדולות במקביל "הרחבת בז"ן", "נמל המפרץ", "קרקעות הצפון" ותכנית מתאר תמ"א 37/ 2 להטמנת צנרת תוצרי הלוואי של הגז מהמאגרים-כולן קשורות להרחבת פעילות זיקוק ואחסון דלקים.

הדרישה ממקבלי ההחלטות לספח את אדמות דליה לדליה
23/09/2014,  מאת: חסין חלבי

תופיקתופיק חלבי שוב חוזר עם הדרישה לרפיק ולחברי המועצה לפעול לסגור את הפער ולספח את אדמות התושבים של דאלית אל כרמל לתוכנית המתאר, תופיק מגלה שחבר קואליציה לא יודע שיש לדליה תוכנית מאושרת.

נאסר הלון
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 536

פלטיניום - הדפסת תמונות על דף סוכר אכיל

נשירת שיעראדיב חשמל

משתלת מנסור

מנהל חלבימתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
דואר דליה
דואר דליה
מודעות פרסום

רולה מריח

רדיו חיפה