תינוקי 2
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

רדואן נטור

מנסור משתלה

סאמר ווהבה


מאגד הלון

נסיב חלבי מספר 2

סאיד חלבי

עורך דין באסם כמאל


סקר
האם אתם אוהבים את הבן זוג שלכם ?
 

פוליטיקה
גסוב:"זכותו של העם היהודי לעלות להר הבית"
21/11/2014,  מאת: חסין חלבי

בנט וגסובתנועת הבית היהודי עושה היסטוריה ומאפשרת לבני מיעוטים דרוזים להתמודד ברשימה לכנסת ה20, גסוב חסון ישראלי יותר מיהודי רואה את עצמו מתקן עוול של שנים למען הדרוזים.

וגיה ריאד והאני: עשינו את הבלתי אפשרי"
18/11/2014,  מאת: חסין חלבי

האני וגיה ריאדראש המועצה וגיה כיוף וסגנו האני עמאשה, שיך ריאד מרזוק עכשיו יכולים להתגאות בהצלחת התכנון, וגיה:"כל מה שהתחייבתי לו בכתב או בעל פה ימומש, לאלה שמתנגחים אני אומר שפג תוקפם".

נפתלי בנט נתן את ברכתו לגסוב חסון להתמודד לכנסת
20/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

גסוב חסוןהערב הסתיימה פגישה בין חבר מועצת דליה גסוב חסון לשר הכלכלה נפתלי בנט, השר נתן את ברכתו לגסוב להתמודד ברשימת הבית היהודי במקום ריאלי.

קניון אמין כיוף
איסור על ייבוא זיקוקי דינור
20/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

זיקוקיםבעקבות העימותים האלימים והשימוש המתבצע לאחרונה בזיקוקי הדינור כנגד כוחות הביטחון: ועדת הכלכלה של הכנסת בראשות ח"כ קארין אלהרר (יש עתיד) אישרה צו שיאסור באופן זמני ייבוא של זיקוקי דינור.

תדחה בשנה נוספת חובת התאגוד לרשויות מקומוית
18/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ועדת הפניםועדת הפנים אישרה לקריאה ראשונה את דחיית חובת התאגוד לרשויות בשנה, עיריות ומועצות מקומיות אשר לא עמדו בתאריך היעד לא יקנסו כפי שמצוין בחוק, היו"ר ח"כ רגב: "רשות המים משקרת בכנסת, הבטחתם שאי התאגוד יבטל את הסנקציות".

התא הדרוזי בליכוד שתומך בדני דנון ליו"ר
17/11/2014,  מאת: חסין חלבי

עטא דני ואסואןדני דנון אחד מצעירי הליכוד ויושב ראש מרכז הליכוד שהביע שיתמודד ליו"ר תנועת הליכוד, מוצא בית חם בתא הדרוזי בליכוד ותמיכה גורפת מעטא פרחאת ואסואן אבו חמוד. לכתבה

מאפיית אריאל2
ילדי הגנים אינם הפקר
19/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

גן ילדיםלאור ההחמרה במצב הבטחוני ומתוך דאגה לשלומם ובטחונם של ילדי הגנים התייחסה חברת הכנסת יפעת קריב לנושא אבטחת גני הילדים ומעונות היום שאינם זוכים לאבטחה ראויה.

מתחילת 2015 לא יהיו ניתוקי מים למשקי בית
17/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

מים"שמים סוף לניתוקי מים למשקי בית, מים הם זכות יסוד לכל סוגי הצרכנים, דרך מגוון הספקים, ישירות ממקורות, דרך תאגידי המים או דרך הרשויות המקומיות, אין לשלול את הזכות למים מאף אדם בשל אי יכולת כלכלית לשלם את החשבון לגופים האחראים".

מעכשיו הוט בכל הארץ וגם בדליה
16/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלשר התקשורת גלעד ארדן חתם על הוראה המחייבת את חברת HOT להגיע ולחבר לתשתית את כל יישובי המדינה, בין הישובים שהוט חויבה לפרוס בהם את תשתיותיה דאלית אל כרמל.

מאפיית אריאל2
ועדת הכספים אישרה העברת 446 מיליון ₪ לתקציב הביטחון
18/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

כסףועדת הכספים אישרה היום (ג') העברת תוספת של 445.77 מיליון ₪ לתקציב הביטחון, בין השאר למימון 165 מיליון ₪ עבור פינוי מחנות תעש, 100 מיליון ₪ עבור פינוי מחנות צה"ל, 40 מיליון ₪ לתגבור התקציב המיועד לשילוב חרדים בצבא בעקבות החלטות הוועדה לשוויון בנטל.

אושר סופית סיוע משפטי חינם לחושפי שחיתויות
18/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

​מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק הסיוע המשפטי תיקון סיוע משפטי לחושפי מעשי שחיתות, עבירות, פגיעה בטוהר המידות או במנהל התקין במקום עבודתם

דוח הביקורת עוספיה 2012-2013 חמור ביותר
14/11/2014,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהדוחות הביקורת שהגיש מבקר המועצה עו"ד מואנס עלו למליאת המועצה בסימן לקויים קשים ומספר סעיפים חמורים, במקום מתוקן היו דורשים את התפטרותו של ראש המועצה.

מועצת דליה מובלת לועדה קרואה
14/11/2014,  מאת: חסין חלבי

מועצת דליהמסמכים שהגיעו לידינו, משרד הפנים מזהיר את מועצת דליה שמתנהלת במצב הכי גרוע שלה מאז היווסדה, הגרעון מגיע ל15 מליון ₪ תקציב לא אושר, נתונים לא נכונים שמועברים למליאה.

כ64% מהבתים בדלית אל כרמל לא מחוברים לביוב
11/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

דאלית אל כרמלבועדת הפנים של הכנסת התקיים דיון שיזם חה"כ חנא סוייד בסוגיית הכישלון המתמשך במפעל המים והביוב בדלית אל כרמ"ל, רפיק חלבי: "צנרת רקובה זו גם סכנה בריאותית וגם תשתיתית". ח"כ עמאר: "על משרדי הממשלה לדאוג לתאגוד דאלית אל כרמל עם מוצקין".

הציבור מביע אי אמון בח"כים ובשרי הממשלה
13/11/2014,  מאת: פורטל הכרמל

כנסת ישראלכשני שליש מהציבור הישראלי מביע חוסר אומן בחברי הכנסת ובשרי הממשלה, זאת לאחר שנת שיא מבחינת רמת האמון של הציבור, 64% מהציבור מביע אי אמון בשריו, 61% מהציבור מביע חוסר אמון בכנסת.

כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2892

אלואד חדר נסר אלדין

הנא חדר כושר

אנס חדיד

שריף עורך דיןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
הוטרינר האזורי קובי יפעת
הוטרינר האזורי קובי יפעת
מודעות פרסום

רולה מריחמגדי אבו מפלח

רדיו חיפה

פאדל חלבי