חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קמיליה תכשיטים

רדואן נטור

סאמר והבה
אליאנס

נדים קבלאן

קוקה

רדיו חיפה


סקר
האם יש שחיתות בכפר הדרוזי ?
 
האם רשויות החוק מטפלות במושחתים הדרוזים?
 

פוליטיקה
קניון אמין כיוף אמצעי
וגיה משחרר נצרה ומצד אחר מרגיע את ההורים
07/10/2015,  מאת: חסין חלבי

כיוף וגיהראש מועצת עוספיה וגיה כיוף מצדיק את ההורים במחאתם בעניין עלות הארוחה לצהרונים ופונה להורים לפנות לנציגיהם במועצה שמכשילים כל דבר לטובת התושב, וגיה משחרר את כל הדברים לשידור, סרטון

וגיה כיוף ירכז את בחירת היו"ר החדש לפורום הרשויות הדרוזיות
08/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ראשי הרשויותהערב הגיעו לישיבה מתוכננת מראש, ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, לבחור יו"ר במקומו של גבר חמוד, 8 הגיעו 6 לא הגיעו, הבחירות נדחו, ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף ירכז ויתאם את הבחירות בפורום.

דרישת תושבי כפרי הגולן הדרוזים לבחור מועצה בעצמם
06/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מגדל שמסהנתק של המועצות מהתושבים בכפרי הדרוזים ברמת הגולן, קולות עולים מהרבה תושבים בגולן, העיתונאי חמד עוידאת וחבריו לא יושבים עוד בצד ויוצאים בדרישה בכל הכלים, לקיים בחירות ב4 כפרים בגולן, לדברים

המצב העגום שגרמה המדינה בהפרטת הרישוי נהיגה
03/10/2015,  מאת: חסין חלבי

כבישיםיש לך כסף קח רישיון או תאוריה! עדות של אנשי מקצוע במרכז התחבורה והרישוי, בינתיים המשטרה ממשיכה לחקור ולבצע מעצרים בגין זיופים ומירמה, אולי מישהו יתעורר במשרד האוצר או התחבורה.

סאיד האם יש התארגנות חדשה במשפחת חלבי ?
01/10/2015,  מאת: חסין חלבי

סאיד חלביחבר המועצה סאיד חלבי לא מכחיש את הנתק בינו לבין רפיק ומצד שני סאיד יודע על הדברים מאחורי הקלעים, סאיד טוען שכל עוד הדברים לא עוברים דרכו ודרך חברי הועדה, שום דבר לא קורה, סאיד:"עוד לא החלטנו למה הולכים לרוץ".

עובדת במשרד רוה"מ נחקרה בחשד לביצוע עבירות מרמה
01/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

להב 433החקירה אשר מתנהלת ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 החלה בעקבות חשד לכך שהעובדת פעלה במסגרת תפקידה וקשריה לצורך קידום עניינים הקשורים לעסקיו הפרטיים של קרוב משפחתה.

השר אריאל שוחח עם ראש עיריית סכנין ומפקד המחוז בעקבות הצתת הכלבייה
29/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אורי אריאלהשר אריאל שמע סקירה מראש עיריית סכנין מאזן גנאיים ומפקד המחוז הצפוני זוהר דביר השר אריאל הביע שאט נפש וזעזוע מהאירוע.

אולי ר' יעצור את השחיתות בכפר הדרוזי?
27/09/2015,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהיתכן והשר לביטחון הפנים ח"כ גלעד ארדן צודק שחשוב לו להביא מפכ"ל מחוץ למבנה הארגוני של המשטרה, אבל אם מביטים לעומק מגלים שהמשטרה והפרקליטות הקלו ולא פעלו נגד מושחתים דרוזים.

"הוצאות זה לא ארוחות צהריים לחברי מועצה, זה שירות לתושבים"
25/09/2015,  מאת: חסין חלבי

האני עמאשהמ.מ ראש מועצת עוספיה האני עמאשה מוביל את תכנון מפורטת עמק הזיתים, בראיון לחג, מתייחס לתכנון ומצב המועצה, האני:"אני לא נוטש ספינה שטובעת, היחידי שיכול לפזר את המועצה זה ראש המועצה".

קניון אמין כיוף אמצעי
חג שמח דאלית אל כרמל כך מקבלים תיירים
27/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תחנת המעברכל הכבוד למועצת דליה שאספו את האשפה מהמקום, בשבועיים האחרונים, לאורך יום כיפור, חג אלאדחה וסוכות, ערימות גדולות של אשפה מסריחה ומזהמת באתר שהקימה המועצה בטענה שזו תחנת מעבר זמנית, שהפכה לתחנת קבע.

כחלון רפיק ואכרם עושים דאווין
22/09/2015,  מאת: חסין חלבי

משה כחלוןשר האוצר משה כחלון שמגיע לביתו בחיפה, עובר בדרך לאחל חג שמח לתומכים שלו בדאלית אל כרמל, מישהו במועצה החליט להפוך את הביקור להישג של חיבורי חשמל, אין ספק שרוצים אותנו לא מבולבלים!

סיוע מיידי לשנת 2015 לרשויות מקומיות במגזר הערבי והבדואי
21/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כפר ירכאבהמשך להחלטות הממשלה מס' 2365 מיום 21 בדצמבר 2014 ומס' 1539 מיום 21 במרץ 2010, לפעול לצמצום פערים תקציביים ותשתיתיים ברשויות המקומיות במגזר הערבי והבדואי, הרשויות המקומיות במגזר הדרוזי והצ'רקסי אינן נכללות בהחלטה זו.

מי שמרשה לעצמו לגנוב מים הוא פוגע בכולם!
17/09/2015,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהתופעת גניבת המים בכפרי הכרמל תופעה שהייתה וממשיכה, כאשר רואים ילדים רצים לעמדת ברז כיבוי אש בשכונתם, מחברים גלגלון צינור כיבוי אש לברז, לאבא יש מפתח לעמדה וכך המים נשפכים על חשבון כולם. לכתבה

שר הפנים הקדים מענק לרשויות המקומיות
13/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמללרגל החגים בחודש ספטמבר לשלושת המגזרים, היהודי, הדרוזי והערבי, החליט המשנה לרה"מ ושר הפנים סילבן שלום, להקדים את מועד תשלום מענק האיזון, שתוכנן לחודש אוקטובר, ולהעביר את הכספים לרשויות המקומיות במהלך חודש ספטמבר.

כמאל ח'טיב, התנועה האיסלאמית: ''ממשלת ישראל מאמינה שזו העת להקמת בית המקדש''
15/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בראיון עם ערוץ הטלוויזיה "אל-מיאדין" הלבנוני המקורב לחזבאללה, אמר השייח' כמאל ח'טיב, סגן יושב ראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית, כי "הממסד הישראלי בהנהגתה של ממשלה ימינית מאמין כי זו העת לבניית בית המקדש ופתיחת מלחמת דת בה ישראל לא תוכל לנצח".

מקור

http://rotter.net/forum/scoops1/246665.shtml

כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3230

קניון אמין כיוף אמצעי

אימאן שאמי והב

משתלת מנסורמנסור סנטרמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסום

רולה מריחשביל הבנים