מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
באבקום

מותקאל חלבי

רדואן נטור

לביב נסראלדין

אוסאמה חלבי


נדים קבלאן

רדיו חיפה


סקר
האם את/ה מאמין/ה לראש הרשות שלכם ?
 

פוליטיקה
מועצת ירכא לא שלחה דרישות תשלום ליזם ולא חייבה אותו בתשלום ארנונה
28/11/2015,  מאת: חסין חלבי

ירכאדוח מבקר המדינה, מערך פרסום החוצות בירכא, בלי פרסום מכרז הסכם בין היזם למועצה נחתם בלי אישור מליאת המועצה, המבקר:"עליהן לנקוט את כל אמצעי האכיפה העומדים לרשותן ולמצות את הדין עם מציבי שלטים בתחומן".

תושבי עוספיה שימו לב לצו הארנונה
27/11/2015,  מאת: חסין חלבי

עוספיהלשמור על הקופה הציבורית אבל לא לפגוע בכיסו של האזרח הכפרי, חברי מועצת עוספיה אישרו צו ארנונה לשנת 2015 עם הסתייגות שחובת הציבור לדעת לפני שמשלמים, חברי המועצה הם המחוקק והמאשר את צו הארנונה של הרשות המקומית.

בבית ג'אן ראש מועצה אפס מעשים
26/11/2015,  מאת: חסין חלבי

בית גאןמדו"ח מבקר המדינה על השלטון המקומי עולים הרבה ליקויים,מביאים לכם חלק ממסקנות הדו"ח של הישוב בית ג'אן,שמצביע על ליקויים חמורים בפעילות המועצה ובניהולה בכל הנושאים שנבדקו ובדגש על פעולות מהנדס המועצה.

נסיב חלבי
גבר חמוד נחקר בלהב 433
25/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חמוד גברראש מועצת סאגור ויו"ר חצי פורום ראשי רשויות דרוזיות, נחקר תחת אזהרה בלהב 433, בחשד שאיים על עובד ציבור עובד חברת חשמל, בזמן שביצע עבודה באזור כפר סאגור, גבר שוחרר בתנאים מגבילים.

מפת הטבות המס ליישובים
24/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ועדת הכספיםועדת הכספים אישרה היום את מפת הטבות המס ליישובים בפריפריה, מישהו הפקיר את הישובים בכרמל דליה ועוספיה ולא דאג שיקבלו הטבות כמו שדאגו לישובים אחרים, במיוחד שהפורום התפצל לשניים ושוב הפקיר את הישובים בכרמל, ראשי רשויות בצפון שהפגינו זכו להטבות.

ממונה מחוז צפון במשרד הפנים ביקר במועצה אזורית מגידו
23/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ביקור ממונה המחוז במגידואורי אילן ממונה המחוז בליווי ראקד טאפש ממונה על הרשויות וויקי אליאשקבץ אחראית תכנון מגידו, ביקרו במועצה אזורית מגידו ושמעו על המחלוקת הטריטוריאליות עם יוקנעם עלית והתרשמו מתכנית הפיתוח הכלכלי והצמיחה הדמוגרפית במועצה.

האם המשרד להגנת הסביבה עורך בדיקות פתע במפעלים מזהמים?!
23/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הפגנה נגד זיהוםהוועדה לביקורת המדינה תדון בדו"ח המבקר, שחשף מעוט משמעותי של בדיקות כאלו, חוסר בתקנות מחייבות ומחסור במידע על מפעלים מזהמים. יו"ר הועדה קארין אלהרר: התרשלות הטיפול במקורות הזיהום, היא נסיגה של המדינה ממחויבותה לאזרחיה.

התקציב עבר בקושי הדרוזים ילכו לקבץ נדבות
19/11/2015,  מאת: חסין חלבי

ישיבה חברי כנסת חזקים שדואגים לאינטרס המגזרי שלהם הצליחו לרשום בתקציב סכומים מאוד מכובדים והישובים הדרוזים שכלל אין להם שום סעיף תקציבי הולכים להיות כפופים למשרד ראש הממשלה.

" יש בתי משפט בישראל "
17/11/2015,  מאת: חסין חלבי

וגיה כיוףראש מועצת עוספיה וגיה כיוף:"פניתי לרפיק לבטל את ההסכם עם חוף כרמל, ההשקעה בתחנת אלמסיל באה מתקציב משרד הפנים בסיוע איכות הסביבה, בעניין מחיקת חובות ישנים אנשים שברחו מהכפר, אם ועדת החקירה תחליט אחרת אעתור לבית המשפט.

מרכז סעיד
חיים בסרט: שידורי סרטונים ותמונות קשות לצפייה מזירת הפיגועים
19/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פיגועדו"ח מיוחד שהוגש לועדה לזכויות הילד ע"י נציבות הפניות של הרשות השניה לטלויזיה ולרדיו, מציג כ-1100 תלונות שעסקו בתכנים פוגעניים הנוגעים לילדים ולנוער. כ-82% מהן נמצאו מוצדקות.

קטינות לא תהווה עוד חסינות במקרי רצח והרג
19/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מעברשרת המשפטים ח"כ איילת שקד פרסמה את התזכיר לתיקון חוק הנוער, התיקון יאפשר הטלת עונש מאסר על קטינים בגילאי 12- 14 אשר הורשעו בעבירות רצח נסיון לרצח והרג, ובלבד שבעת המאסר הם יהיו מעל גיל 14, עד גיל זה ישהו הקטינים במעון סגור.

תקציב הרשויות הדרוזיות אפס ואיוב יחלק סוכריות
18/11/2015,  מאת: חסין חלבי

ישיבהבתקציב המדינה אין סעיף אחד המזכיר את הכפר הדרוזי, אבל ראשי הרשויות עכשיו יהיו בידיו של איוב קרא שבכל הזדמנות יורד על הדרוזים שהעניקו לו במתנה את המושב בכנסת, המדינה ממשיכה להתנהג עם הדרוזים כמו בזמנים של המוכתאר.

נסיב חלבי
עוספיה שיקמה את תחנת השאיבה באלמסיל
15/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תחנת השאיבהלמרות הקשיים התקציביים, מועצת עוספיה הצליחה לשקם בימים אלו את תחנת השאיבה בשכונת אלמסיל, עקשנות של יו"ר ועדת הסביבה האני עמאשה, בשיתוף המועצה הביאה להישג המשמעותי הזה, לפרטים

התרגיל של דולאן אבו סאלח
16/11/2015,  מאת: חסין חלבי

מגדל שמסשביתת עובדי מועצת מג'דל שמס שקיבלה אישור ותמיכת ההסתדרות, הביאה את ראש המועצה דולאן להכריז על שביתה בגין אי קבלת הטבות מס, ד"ר אורנה שמחון מתקוממת על השימוש הציני שעושה דולאן.

מועצה א. חוף כרמל תובעת את דאלית אל כרמל ועוספיה
14/11/2015,  מאת: חסין חלבי

כביש עין הודתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בחיפה נגד מועצת דאלית אל כרמל ומועצת עוספיה, בגין אי תשלום כספים המגיעים למכון טיהור שפכים חוף כרמל, סכום התביעה חצי מיליון ₪.

נסיב חלבי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3292

מרכז סעיד

קוקה

מנסור סנטר



אימאן שאמי והב

משתלת מנסור



מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום



רולה מריח