מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
לביב נסראלדין

בושרא נסראלדין
פורטל הכרמל פייסבוק

רדיו חיפה

אולמי שפיק


סקר
האם אתם מעדיפים חיי נשואין או רווקות ?
 

פוליטיקה
סאאד חלבי
"סגני השרים היו רוח רפאים בכנסת ויהיו רוח רפאים בממשלה"
28/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכנסתוועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת דנה בהצעת החוק הנורבגי התיקון לחוק יאפשר לשרים ולסגני שרים להתפטר מהכנסת, ולחזור עם התפטרותם מהממשלה. בשובו לכנסת, ח"כ שהחליף אותו יחדל לכהן כח"כ.

מלגת סלים שופי הוענקה לסטודנטים הדרוזים
28/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מקבלי מלגת סלים שופיבמעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו, הוענקה  בכנסת מלגת הקרן על שם הקצין סלים שופי ז"ל, לעשרות סטודנטים וסטודנטיות דרוזים, במפגש לקחו חלק נציגי משפחת שופי ממג'דל שמס.

מדוע רפיק החשיך את פרשת הבטיחות ביסודי א' דליה
24/07/2015,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלבישאלות רבות שואלים את ראש המועצה, מה קרה עם הליקויים בבניין החדש ביסודי א' דליה? ומדוע הוטל חושך על ממצאי הבדיקה? והאם ערב פתיחת שנת הלימודים הבניין יכול לאכלס תלמידים?

עידן 2
חוק צער בעלי חיים יעודכן ויורחב
28/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

וטרינר מטפל בכלב שעבר התעללות״מקרי התעללות בבעלי חיים, שלצערי גוברים בחודשים האחרונים, ראויים לטיפול ביד קשה ובענישה משמעותית. הצעת החוק מגלמת שינויים מתבקשים בחוק, שיאפשרו להגביר את האכיפה והענישה ולמנוע התעללות בבעלי החיים״.

נתניהו: "למדינת ישראל הישגים רבים בכלכלה וכל האזרחים צריכים להיות שותפים לכך"
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהראש הממשלה בנימין נתניהו קיים בצהריים דיון במטרה לקדם את הפיתוח הכלכלי חברתי ברשויות המקומיות במגזר הערבי, בדגש על תחומי התעסוקה, החינוך, התחבורה והדיור.

ח"כ חמד עמאר:"תאגידים מספקים משכורות לעובדים, רכבים ובניינים יפים"
22/07/2015,  מאת: חסין חלבי

חמד עמארח"כ חמד עמאר מתייצב לצד הציבור במאבק נגד התאגידים ולא בורח כמו ח"כים אחרים, ח"כ עמאר מסביר למה הוא מתנגד, עמאר מתפלא איך ניתן להכנס לתאגיד בדליה ועוספיה כאשר מעל ל60 אחוז מהבתים אין היתרי בניה.

סאאד חלבי
דואר ישראל בהתרסקות
23/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהביקורת קשה על השירות בדואר ישראל נשמעה בועדת הכלכלה של הכנסת, בראשותו של ח"כ איתן כבל, הועדה דנה ביישום הרפורמה בחברת דואר ישראל, בעיקר לנוכח תלונות רבות בקרב הציבור על רמת השירות.

למשרד הפנים אין נתונים, רשויות מקומיות אינם ממלאים אחר הוראות החוק
21/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה להמחשהשרי הפנים בעבר ובהווה ועשרות רשויות מקומיות אינם ממלאים אחר הוראות החוק, היועצות למעמד האישה ברשויות המקומיות ממלאות תפקיד מהותי בציר חשוב בפעילות המועצה

דאלית אל כרמל מפגינה נגד תאגיד המים והביוב
18/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הפגנה נגד התאגידתושבים שחשו נפגעים כתוצאה מכניסת תאגיד המים והביוב מוצקין, היו חייבים להגיד להנהלת המועצה והעומד בראשה רפיק חלבי נכשלתם, לכו הביתה, כוח יס"מ מתוגבר ליווה את המפגינים, סרטון

חוזרים לדברי כמאל לובאני בדליה
17/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ד"ר כמאל לובאניאחרי שנה לביקורו של ד"ר כמאל לובאני יו"ר האופוזיציה הסורית בישראל ובביתו של סגן השר איוב קרא, חושפים את השיחה שעצבנה את כולם ומה מקור המימון שלהם, ד"ר כמאל למרות המצב עונה על כל השאלות. סרטון

שמס עזאם:"החלטתי התקבלה לאחר מחשבות"
15/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהחבר מועצת עוספיה שמס עזאם נציג הצעירים ויו"ר ועדת המכרזים, לא מזמן הצביע נגד התקציב והסדר ההבראה, אומר לנו :"אני לא שמח ומצד שני אני שלם עם הצבעתי".

לא ייתכן שיהיו בארץ בעלי הכנסות שלא ישלמו מס
17/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלכך יו"ר הועדה לביקורת המדינה קארין אלהרר, ערב הדיון על מיסוי מקובלים וגופי כשרות פרטיים. בדו"ח מבקר המדינה ביקורת קשה על רשות המיסים שטרם הסדירה עד היום את הנושא.

סאאד חלבי
מליאת עוספיה ברוב של קול אחד דחתה את הסדר ההבראה ואת התקציב
14/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מליאת  מועצת עוספיהמועצת עוספיה התכנסה לאשר הסדר הבראה לשנת 2015 ו 2016 ותקציב שעומד על 61 מלש"ח, פעם שלישית שחברי המועצה מתנגדים, וגיה: "אמשיך להיות ראש מועצה ושהתושבים בעוספיה יהיו רגועים" סרטונים

ג'יל רוזנברג הלוחמת בדאעש מדברת למצלמות
15/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

איוב וגילמפגש לא שיגרתי של סגן השר איוב קרא עם הלוחמת ג'יל רוזנברג, הישראלית שנסעה לסוריה ועירק ולחמה לצד הכורדים נגד ארגון דאע"ש, עם שובה לארץ התארחה בלשכת סגן השר קרא וסיפרה על הלחימה בדאעש.

מועצת דליה מכפישה את הביקורת
12/07/2015,  מאת: חסין חלבי

מרזוק קדורחבר המועצה מרזוק קדור מוצא את עצמו שוב בפוקוס של הכפשות והפעם מרפיק חלבי שלא מקבל שום ביקורת במיוחד במועצה שגורמת נזק לקופה הציבורית, מרזוק והעבודה החובבנית שבוצעה בשכונת אלואנסה.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3179

coka דליה

משתלת מנסורקמיליה תכשיטיםמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסוםעורך דין באסם כמאל2

רולה מריח

אדיב חשמל