עמיר באשא
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
יונס ווהבה

קוקה דליה

שפיק


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון

א.ב תעופה


סקר
האם אתם מחוסרי דיור בישוב שלכם?
 

פוליטיקה
נאסר הלון
רפיק חלבי הצליח לפצל בין מועין למרזוק
03/03/2015,  מאת: חסין חלבי

חברי אלוופאק אלדמוקרטיהשותפות בין חברי תנועת الوفاق الديمقراطي אלוופאק אלדמוקראטי בדאלית אל כרמל מתרסקת, מועין חלבי שני ברשימה לא מכבד הסכמים ולא מתפטר לנביה מנסור הבא אחריו ברשימה בטענה שיו"ר התנועה לא כיבד הסכמים, רפיק נחלץ ומינה את מועין לסגן עם סמכות.

בית המשפט מחק את המועצה מהתביעה נגד העמותה לביקורת
03/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בית המשפט חיפהכבוד שופט בית משפט השלום בחיפה זאב פרידמן, החליט בעניין התביעה שהגישה המועצה המקומית עוספיה וראש המועצה וגיה כיוף, למחוק את המועצה מהתביעה, ללא חיוב בהוצאות ולהשאיר את ראש המועצה וגיה כיוף כתובע יחיד בתיק.

רפיק חלבי 3 כותרות בראיון אחד
02/03/2015,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי, מספק לנו מספר כותרות לא ברור אם במתכוון, התחיל בשכר בכירים ואחריות המועצה, ועוד על רשת החינוך שתבוא או תלך, ואי כניסה לתאגיד המים והביוב בשלב הזה.

משרד הפנים חוקר תשלום שכר בכירים במועצת דליה
02/03/2015,  מאת: חסין חלבי

כסףמאז 2011 משולם שכר בכירים במועצת דליה ללא אישור משרד הפנים, למרות שעל השכר חתום ראש המועצה הגזבר והחשב המלווה, היחיד שמאושר לקבל עדי באשא, עכשיו רפיק מבין מה כתבנו בתחילת 2014.

נתניהו שידר מסר ועוצמה
03/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נתניהוהנאום של רוה"מ בקונגרס האמריקני, מהלך שיביא לנתניהו לא מעט קולות, ניאום רציני ומשכנע על איראן המסוכנת ומה הסכנה באיראן גרעינית, ניאום שחידד לאובמה שההסכם עם איראן הוא רע ועדיף בלעדיו.

סמאח:"רפיק לא מספק פתרונות לשכונה"
26/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סמאח וכאמל אבו חמדעם בחירתו של רפיק דאז שהיה ניתן לדבר איתו בגובה העיניים ורפיק הבטיח לעשות, מהר מאוד התגלה שכל מה שאמר רפיק זה היה בגדר דיבורים בלבד, סמאח וכאמל אבו חמד יצאו למלחמה פרטית למען השכונה. תזכורת לדברי רפיק. 

נאסר הלון
ועדת הבחירות תימנע זיופים באמצעות ת''ז של נפטרים
02/03/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נלחמים בקמים לתחייה. ועדת הבחירות המרכזית נערכת להתמודד עם תופעה של זיופים בבחירות באמצעות תעודות זהות של בוחרים שהלכו לעולם

חה"כ עמאר "כאשר מאפשרים תעסוקה והשכלה לנשים החברה תהיה במצב מעולה"
26/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חכ חמד עמארחה"כ חמד עמאר ביקר במפעל הטקסטיל בישוב בית ג'אן שמעסיק 180 נשים דרוזיות, נפגש עם המנהלים והעובדות ועמד מקרוב על הבעיות שנתקל בהם המפעל.

גונבים מים באישור המועצה בדליה
22/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רשת המים בדליהמיכלית שעוסקת בשאיבת ביוב ומשאית של הקרן הקיימת, שתיהן של תושבי דליה שמתחברים להידרנט כיבוי האש מתי שבא להם באור יום מתחת לאף של המועצה, שואבים ונוסעים, אתם מבינים למה פחת המים מעל %60?, לכתבה

נאוה בוקר מהשכול למרכז הבמה הפוליטית
24/02/2015,  מאת: חסין חלבי

נאוה בוקרנאוה בוקר, אלמנתו של תנ"צ ליאור בוקר, שנספה בשריפת הכרמל, מתמודדת על המקום ה־25 ברשימת הליכוד לכנסת ועם הפנים לקדם בכנסת את נושא שירותי הכבאות וההצלה ומערך החירום במדינה ולהשפיע למען החברה.

حمد عمارحول قانون منح التمثيل الملائم في الشرك الحكومية لأبناء الطائفة الدرزية
24/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל
חמד עמאר" القانون الذي قمنا بسنه منح التمثيل الملائم في الشرك الحكومية لأبناء الطائفة الدرزية هو قفزة نوعية للشباب والشابات الدروز".هذا ما صرح به النائب حمد عمار ومرشح حزب "اسرائيل بيتا" في اجتماع شبابي من قرية المغار ليلة امس.
וגיה:"מה שמספרים לכם הכל בלוף"
20/02/2015,  מאת: חסין חלבי

וגיה כיוףכשמדברים על כניסת הישובים בכרמל לתאגיד המים והביוב לחץ תוקף את התושבים, ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף יפעיל את תאגיד המים ולא סקר נכסים לטענתו, פרשנות פוליטית והקריאה לתושבים לממש זכות הצבעה, וגיה שולף את המגנה כרטה מהמגירה.

נאסר הלון
סקר הארץ המחנה הציוני 23 ליכוד 23
25/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סקר קמיל פוקס הבית היהודי 12, הרשימה הערבית 12, כולנו 9, יהודות התורה 7, שס 7, ישראל ביתנו 6, מרצ 5

חמד עמאר: "לדאוג למגרשי בניה לזוגות הצעירים"
17/02/2015,  מאת: מטה ח"כ חמאד עמאר

חמד עמארבמסגרת הפעילות הענפה של חה"כ חמד עמאר בכפרים הדרוזים, סייר עמאר בכפר בית ג'אן ועמד מקרוב על הנושאים והמצוקות של הכפר ובעיקר בנושא חלוקת המגרשים לחיילים המשוחררים ולזוגות הצעירים.

שלוש הקללות שנפלו על עוספיה
18/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיההעמותה למעקב וביקורת בעספיא "כתבה זאת באה לאחר שנודע לנו על כוונת ראש המועצה לצרף את עספיא לתאגיד המים והביוב של מוצקין.אנחנו מבססים את הכתבה הזאת על כתבות שפורסמו באתר פורטל הכרמל, שבאמת הפך לארכיון של מידע חשוב, שאנחנו משתמשים בו ,לצורך ביסוס הוכחות גם בבתי המשפט".

דגים בדיע סאלח
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3042

נאסר הלון

דרכא

ח

מכללה ערבית חיפה

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אדיב חלבי, חשמלאי רכב
אדיב חלבי, חשמלאי רכב
מודעות פרסום

רולה מריח

רדיו חיפה