חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קמיליה תכשיטים

לביב נסראלדין

בושרא נסראלדיןסאמר והבה


רדיו חיפה

אליאנס


סקר
האם את/ה משתמשים בסמים או התנסיתם בעבר?
 

פוליטיקה
מרכז סעיד
ראמיז זינאלדין לא נעלם מפקיעין שוב
26/08/2015,  מאת: חסין חלבי

ראמיז זינדאלדיןבכל פעם שחוזרים לאותו קצין משוחרר שמוצא את עצמו זר בכפרו פקיעין, מגלים את הפנים האחרות שכן הוא רוצה יותר מכל לקדם והפתרונות בידו, אבל הוא נמצא בעמדה שלא יכול כרגע לעשות, ראמיז בהמתנה לא שקטה.

ראש הממשלה נתניהו החליט למנות את השר אופיר אקוניס לשר המדע, הטכנולוגיה והחלל
27/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהראש הממשלה בנימין נתניהו החליט למנות את השר אופיר אקוניס לתפקיד שר המדע, הטכנולוגיה והחלל, בנוסף לתפקידו כשר האחראי על רשות השידור והרשות השנייה.

תיקון חוק איסור הלבנת הון יטיל אחריות כבדה על עורכי דין ורואי חשבון
26/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבמסגרת המאבק בהלבנת הון ומימון טרור, ב-2 בספטמבר יכנס לתוקף תיקון 13 לחוק איסור הלבנת הון התש"ס-2000, המטיל חובות הנוגעות לזיהוי והכרת הלקוח, מתחום איסור הלבנת הון ומימון טרור, על עורכי דין ורואי חשבון.​

קניון אמין כיוף אמצעי
בזק "המועצה לא מקדמת תכנית הנחת התשתית בשכונת אלואנסה"
22/08/2015,  מאת: חסין חלבי

עמוד בזק להמחשההצורך בתשתית בזק בשכונת אלואנסה כבר עלה כאן מספר פעמים והעניין עוד לא מתקדם לשום פתרון, התושבים פונים לבזק ולמועצה, בזק "המועצה בינתיים לא מקדמת", במועצה מנסים למצוא פתרון.

למה לא אוספים את האשפה מהשכונה המוסלמית בדליה?
24/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

זבל נערם בשכונההרגשה של הפקר ואי התייחסות בקרב תושבי השכונה המוסלמית בדאלית אל כרמל, שפנו מספר פעמים למועצה והתריעו על אי הסדר באיסוף האשפה מהשכונה, תושב:"זה עבר גדר הטעם הטוב, מספיק לא יכולים לסבול עוד".

פטור מארנונה לבעלי התקן סולארי פרטי להפקת חשמל
16/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

לוחות סולארייםבצעד חסר תקדים אישרה היום ועדת הכספים תקנות שטרם הונחו רשמית על שולחן הוועדה, התקנות מקנות פטור מארנונה לבעלי התקן סולארי פרטי להפקת חשמל.

מרכז סעיד
האני עמאשה לא מוצא אוזן קשבת
16/08/2015,  מאת: חסין חלבי

מועצת עוספיהמ.מ ראש מועצת עוספיה האני עמאשה, רגע לפני החזרה לבתי הספר, שום דבר לא מוכן, וזה בגלל שהמועצה לא אישרה את תוכנית ההבראה, ועדת חקירה עד היום לא מונתה, האני "ביקשתי לאשר תוכנית הבראה ולקבל את הכסף למען התושבים", לכתבה

מצגת מפורטת של הפרויקט במרחב צומת מגידו
17/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אריארל ואציקהקמת אשכול בתי כלא, איצטדיון כדורגל משותף למועצה אזורית מגידו ולמועצה מקומית מעלה עירון, פרוייקט תיירות גדול הכולל את תל מגידו, ארמגדון בסיס הלגיון הרומי השישי, רצפת הפסיפס של בית התפילה הנוצרי הקדום וטחנות קמח עתיקות בנחל הקיני.

סמכויות חדשות לרשויות חזקות
15/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל
כסאשר הפנים הנחה לבזר סמכויות לרשויות מקומיות בעלות איתנות פיננסית, ולאפשר להן לאשר חוזים אישיים ללא צורך באישור כל חוזה אישי מול משרד הפנים, אין אישור לשום רשות דרוזית.
ראש הממשלה נתניהו החליט למנות את השר דני דנון לשגריר ישראל באו״ם
14/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דני דנון ואסואן ז"להשר דני דנון עוזב את הכנסת והממשלה וימונה כשגריר ישראל באו"ם, את מקומו של דנון בכנסת תחליף שרן השכל, השר דנון עוסק למעלה משני עשורים בתחום ההסברה ופיתוח קשרים בינלאומיים.

דירוג תאגידי המים: מי מצטיין, מי נכשל?
16/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רשות המים דירגה את 55 תאגידי המים הפועלים בישראל על-פי כמה קריטריונים, ביניהם שירות לצרכנים וביטחון מים. תאגידי המים של מודיעין וגבעתיים נמצאים בצמרת, בעוד שהתאגידים של ירושלים ופתח-תקווה הסתפקו בציון סביר. ומי נכשל?

מישהו מנסה להפוך את דאלית אל כרמל למקום מסוכן לציבור
14/08/2015,  מאת: חסין חלבי

דליהמה זה יכול להיות שבפרק זמן של יומיים חבלני משטרה מוזעקים לטפל בחפץ חשוד, קריאת שווא, אבל למה ולמי יש את האינטרס הזה להסיט את עיני הציבור מהעניין המרכזי?, בסופו של דבר מי שמשלם את המחיר זה הציבור.

נסיב חלבי
וגיה כיוף בתגובה לחקירתו בלהב 433
12/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

להב 433וגיה כיוף: "עלילת שווא ונקמנות פוליטית, מזה חודשים רבים מופצות שמועות מגורמים אינטרסנטים שגם אני שמעתי עליהם מהרחוב, על כך שחקירות ותלונות מתנהלות נגדי, כביכול על הטרדה מינית".

יורחב האיסור לנתק מים ויחול גם על רשויות ללא תאגיד
11/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ברזועדת הכלכלה קיימה דיון מיוחד לבחינה ומעקב אחר יישום הכללים שנועדו למנוע ניתוק מים לחייבים, רשות המים: "עד סוף השנה יורחב האיסור לנתק מים ויחול גם על רשויות ללא תאגיד ואגודות מים", היו"ר כבל: "ביצענו מהלך חברתי אדיר תוך זמן קצר".

דליפת ביוב כל שני וחמישי בדליה
09/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ביוב בסואניהלא יתכן מפגע שחוזר על עצמו פעמיים בשבוע והופך שכונה מהיפות ביותר לבלתי נסבלת עם ריחות חריפים, מועצת דליה מכירה את הבעיה וניתן לפתור את המפגע בצורה מידית, כך מתנהלת מועצת דליה ובינתיים חברות אחרות נהנות משכר גבוה.

מרכז סעיד
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3200

coka דליה

משתלת מנסוראימאן שאמי והבמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסוםרולה מריח