מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

סאמר ווהבה

רדואן נטור

מנסור משתלה


נסיב חלבי מספר 2

סאיד חלבי

עורך דין באסם כמאל

מאגד הלון


סקר
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בדאלית אל כרמל?
 
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בעוספיה?
 

פוליטיקה
סעיד מרכז מזון
וגיה כיוף נוגע בבשר החי
23/10/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

וגיה כיוף ראש מועצת עוספיהמסכמים שנה ראשונה בקדנציה השניה של ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף שמרכז את העשיה לתכנון, לחינוך ולהורדת החובות של עוספיה וגיה:"ההסטוריה רשמה ולא ניתן למחוק". סרטונים

רפיק חלבי מבהיר לגבי השתתפותו באירוע בעוספיה
22/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

רפיק ווגיה"אמש הוזמנתי להרצאה מקצועית וחשובה של התנועה לאיכות השלטון בעוספיא. נעניתי ואף נשאתי דברים בזכות ההגנה על איכות השלטון ואז יצאתי מהאולם בגלל התחייבויות קודמות".

רפיק חלבי מפרסם את סכומי תרומתו לחברה
15/10/2014,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי מכתב את השרים, משרד הפנים ומבקרת המועצה וחבריה בסכומי הכספים שתרם בשנת 2013 ו 2014, לפרטים

בכל העולם יודעים לקרוא שלטי תנועה חוץ מדליה
15/10/2014,  מאת: חסין חלבי

סואנייהשלט אין כניסה הוצב בכביש הפנימי בשכונת סואנייה בדאלית אל כרמל מהצד המזרחי לכביש שהמוביל לקופת חולים ושכונות ואנסה והורדים, הנהגים מתעלמים מהשלט, המשטרה "בקרוב נתחיל לפעול נגד עברייני תנועה".

הפרה שמשגעת שכונה שלמה בדליה צעירה
14/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

פרהשכונת דליה צעירה הפכה לשטח מרעה לכל מיני חיות ובמיוחד לפרות שנכנסות לתוך חצרות הבתים והורסות הכל, הנושא הפך למטרד לתושבי שכונת דליה צעירה והטענות מופנות למועצה שלא עוצרת את המצב הזה.

יוצא מכרז בניית אולם ספורט בדליה
09/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

אולם בדליה להמחשהעירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס, הודיעה למועצת דליה על אישור מלא להקמת מבנה אולם ספורט קהילתי בצמוד לתיכון מנהיגות, רפיק:"השנה השנייה תהיה שנת מימוש והגשמה".

מאפיית אריאל2
מרזוק קדור בפנים או בחוץ ?
19/10/2014,  מאת: חסין חלבי

מרזוק קדורבכיר במועצת דאלית אל כרמל סגן ראש המועצה מרזוק קדור הודיע על כינוס מסיבת עיתונאים בתחילת השבוע הבא, ככל הנראה מרזוק ימסור הודעה על אכזבתו בפרשת סונול ואזור התעשייה ואז יודיע על התפטרות.

רפיק חלבי:"תהיו שגרירים טובים של דליה"
04/10/2014,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביברכתו של ראש המועצה רפיק חלבי ביום החג באה להעביר מסר לתושבים בכל הקשור לתפקודה של המועצה המקומית וההתייחסות האחרת לאירועי החג, רפיק:"סיימנו לחמם מנועים ועכשיו ההמראה".

להכיר את יו"ר ועדת הנחות עמאד אבו זלאף
02/10/2014,  מאת: חסין חלבי

עמאד אבו זלאףחבר המועצה הטרי עמאד אבו זלאף ממועצת עוספיה חבר קואליציה נמנה על הרשימה הגדולה, עומד בראש ועדת הנחות, מה שחשוב לכולם לדעת, ולא ברור אם הוא מרוצה מתפקודו של וגיה.

תינוקי 2
האם תעריפי הארנונה בישראל חוקיים?
02/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלביהמ"ש העליון קרא לכנסת לעשות סדר בדיני הארנונה, מבלי שידע שבמצב הנוכחי שבו שרי הפנים והאוצר לא מקיימים את החוק, רובצת עננה של אי חוקיות תחת כל צווי הארנונה וסיווגיהם. עוה"ד עדי מוסקוביץ וטל יצחק אזוראל חושפים מחדל מתמשך.

סערת ההעברות של ה50 מיליון ש"ח לרשויות מקומיות
01/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

רשויות2 מיליון ₪ למועצה להשכלה גבוהה לצורך הקצאת מלגות לתואר ראשון למגזר הערבי, 40.8 מיליון ₪ לרשויות הטבע והגנים:10.4 מיליון ₪ מהמשרד להגנת הסביבה לשיקום החי והצומח בכרמל.

גישה קשה ולא מובנת של גזברית מועצת עוספיה
26/09/2014,  מאת: חסין חלבי

רווחה עוספיהוגיה כיוף מקבל עדכון מכמאל כיוף ועיתאב נסראלדין וחוסאם חלבי מעדכן את רפיק, בהתנהגותה הבוטה של הגזברית רים אסדי בפני ועדת היגוי לתוכנית מועדון לעיוור במרכז מתי"א, לפרטים.

אולי הישועה לדליה תגיע מסילבן שלום
24/09/2014,  מאת: סמיר חלבי

הישיבה במועצת דליהחברי מרכז הליכוד בדליה עוזרים מאוד לרפיק חלבי בתקווה שירתמו אותו לתנועתם, השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום ביקר במועצת דליה ואת חברי המרכז והבטיח לסייע בעניין מערכת צנרת הביוב.

גל פיטורים במועצת דליה
25/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל, שעה: 11.26

דליהבלעדי: לפי הנתונים שקיבלנו, שני בכירים במועצת דאלית אל כרמל הגישו את התפטרותם לראש המועצה, ההתפטרות לא באה סתם אלא מתוך לחצים, במועצה אומרים: "החלה המהפכה במועצת דליה".

די מועצת דליה עד מתי ?
22/09/2014,  מאת: יוסף חלבי

זבלבדרך לאדמות אום אלשוקף שהדרוזים נלחמו להשאיר אותם חקלאיות אשפה שנערמת בכמויות גדולות בצד הכביש המוביל ואיש לא עוצר את הפסקת שפיכת האשפה במקום.

כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2858

מאפיית אריאל2אנס חדיד

הנא חדר כושר

שריף רוחאנא עו

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אטליז נאסר עוספיה
אטליז נאסר עוספיה
מודעות פרסוםרדיו חיפה

מגדי אבו מפלח

רולה מריח

פאדל חלבי